Jonas Blue, Liam Payne i Lennon Stella w „Polaroid”

Za sprawą „Rise” z Jack & Jack Jonas Blue zadbał o częstą obecność w głośnikach i słuchawkach latem, natomiast jesienią wielce prawdopodobne, że wszyscy będziemy słuchać „Polaroid”. Tym razem Jonas Blue połączył siły z Liamem Payne’em oraz Lennon Stellą! Kawałek promuje debiutancki album Jonas Blue, który ukaże się w listopadzie tego roku.

Produkcją utworu zajął się Jonas Blue, natomiast autorami kawałka są Jonas, JP Cooper, Sam Romans i Ed Drewett. Taki zestaw nazwisk gwarantuje przebój! „Polaroid” to znakomite połączenie popu i r&b z zapadającym w pamięć refrenem oraz groove’em, któremu nie da się oprzeć. Wideo do utworu zostało zrealizowane na Manhattanie.

„Rise” to jeden z największych hitów 2018 roku (ponad 500 mln streamów na całym świecie, a liczba wciąż rośnie). Jonas Blue do tej pory zgromadził ponad 5 miliardów streamów i sprzedał 30 mln singli. Artysta ma na koncie 4 nominacje do nagród BRIT oraz 85 platynowych płyt na całym świecie (za takie single jak „Fast Car”, „Perfect Strangers” czy „Mama”).

Lennon Stella znana jest najbardziej z występów w popularnym serialu „Nashville”, natomiast Liam Payne zyskał rozgłos nie tylko dzięki One Direction, ale również za sprawą solowych singli takich jak „Strip That Down”, „For You” i „Familiar”.