Mad-Music.pl

Alex Vargas z terapeutycznym „Now That I Think About It”

Kiedy duński wokalista Alex Vargas pisze piosenkę, traktuje to jak osobistą terapię. Muzyka i teksty pomagają poradzić sobie z najmroczniejszymi emocjami oraz rozterkami. Nie inaczej jest w przypadku najnowszego singla, „Now That I Think About It”, który ukazał się 2 listopada.

„Now That I Think About It” to najnowszy singiel i efekt kolejnej osobistej sesji z gitarą. Jak wyjaśnia sam artysta:

Chodzi o moment, w którym uświadamiasz sobie i podejmujesz ostateczną decyzję o odcięciu się od osoby, z którą jesteś bardzo blisko. Kiedy ten wybór jest ostatnią deską ratunku dla ciebie. Zawsze towarzyszą temu olbrzymie wątpliwości… Czy to był właściwy wybór? Jak ta druga osoba się teraz czuje? I jak ty się w tym wszystkim odnajdujesz? ~Alex Vargas

Alex Vargas jako 17-latek przeprowadził się do Londynu, by spełnić marzenie o byciu muzykiem. W 2017 roku ukazał się jego debiutancki album, „Cohere”. Ambitne przedsięwzięcie, na które trafiło 17 utworów, było promowane singlami „Higher Love” i „Inclosure”.

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama