Mery Spolsky już 8 listopada wystąpi w klubie Smolna!

Muzyczny solo-performance i samozwańczy „pop spolsky”. Tak można określić działalność Mery Spolsky. Ale dużo lepiej jeste zobaczyć to i usłyszeć samemu. A okazja ku temu jest już niedługo, bo 8 listopada. Artystka wystąpi w warszawskim klubie Smolna. Serdecznie polecamy!

Mery to kobieta-orkiestra. Pisze teksty, komponuje muzykę, zajmuje się produkcją i aranżacją, a nawet sama projektuje swoje stroje. 15 września ukazał się jej debiutancki album „Miło Było Pana Poznać”. Płyta została nominowana do nagrody Fryderyk 2018 w kategoriach: Fonograficzny Debiut Roku oraz Album Roku Elektronika. Ma za sobą wiele występów zarówno klubowych jak i na dużych festiwalach, Artystka obecnie jest w trakcie prac nad kolejnym krążkiem, którego premiera planowana jest na wiosnę 2019 roku.

Data: 8.11.2018

Doors: 20:00

Start: 21:00

Miejsce: Smolna

Bilety dostępne na www.followthestep.com, w bileteriach: Biletomat.pl – bilety online, Eventim.pl,ebilet.pl,GoOut.pl, Going. i Ticketmaster Polska oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży empik, Saturn Polska i MediaMarkt Polska.

Organizator: Follow The Step

Regulamin: www.followthestep.com/regulamin