Alina Eremia we wspólnym utworze z C-BooL’em!

Alina Eremia prezentuje angielską wersję swojego utworu „Cerul Roșu”, czyli „Red Lights”, we współpracy z polskim DJ’em i producentem C-BooL’em! To on zajął się podkręceniem tego numeru, dodając mu tanecznego vibe’a. „Red Lights” to utwór pełen pozytywnej energii!

Alina to artystka obdarzona pięknym, anielskim głosem. Kiedy otrzymałem propozycję wyprodukowania z nią piosenki, nie zastanawiałem się zbyt długo. Miałem przeczucie, że ten utwór idealnie wpasowuje się w styl, z którym jestem kojarzony. W związku z tym, produkcja tego nagrania była czystą przyjemnością, a pomysły same wpadały mi do głowy, co spowodowało, że pierwsze demo wyprodukowałem w zaledwie jeden dzień! Z doświadczenia wiem, że projekty tworzone pod wpływem impulsu, mają ogromną szansę na powodzenie. Chciałem, żeby ten utwór stylowo przypominał mój ostatni hit „Golden Rules”, a anielski głos Aliny idealnie do tego wszystkiego pasuje.

C-BooL

„Red Lights” to szczere wyznanie o bratnich duszach i miłości, która cię wyzwala. Utwór ten napisałam z Viky Red i Theea i jestem szczęśliwa, że C-BooL dodał do niego tak fajnego vibe’a. Jestem bardzo podekscytowana tą współpracą i mam nadzieję, że piosenka dotrze do szerokiego grona słuchaczy.

Alina Eremia

Alina Eremia to świeżo upieczona zdobywczyni nagrody The Artist Award 2021 za najlepszy album. Utwory „Noi”, czy „Dependeța mea”, które pochodzą z krążka „Deja Vu”, stały się radiowymi hitami w Rumunii. W trakcie tworzenia albumu, Alina miała okazję współpracować z wieloma topowymi producentami i songwriterami: Alex Cotoi, Marcel Botezan, Sebastian Barac, Florian Rus, Shift, Alex Turcu, Costel Domnițeanu, Theea Miculescu, Alex Pelin, Adi Colceru i Nane.

C-BooL to doskonale znany polskiej publiczności DJ i producent. W swojej 23-letniej karierze miał okazję występować nie tylko w naszym kraju, ale również w Niemczech, Austrii, Danii, Bułgarii, Wielkiej Brytanii, czy we Włoszech. W 2016 zaprezentował utwór „Never Go Away”, który znalazł się w czołówce radiowego i telewizyjnego Airplay’a w Polsce, stając się jednym z letnich hitów tego roku, zdobywając liczne nominacje i nagrodę na gali Eska Music Awards. Utwór ten osiągnął również w Polsce status diamentowej płyty, jednocześnie plasując się w Rosji w Top3 Airplay’a. Numery „DJ Is Your Second Name” i „Catch You” także odniosły ogromny sukces, a sam C-BooL został wielokrotnie nagrodzony diamentowymi, czy multiplatynowymi certyfikatami.  Najnowszy singiel artysty z 2021 roku pokrył się platyną i został okrzyknięty jednym z największych hitów tego lata w Polsce. Łącznie klipy C-BooL’a na Youtube obejrzano ponad 365 milionów razy.