Mad-Music.pl
Fot. Materiały prasowe

AniKa Dąbrowska – „Afirmacja” – debiutancka płyta w przedsprzedaży

 
TAG -->

Debiutancka płyta zwyciężczyni drugiej edycji „The Voice Kids” – AniKi Dąbrowskiej – trafi do sklepów i serwisów cyfrowych 26 czerwca.

AniKa Dąbrowska

Czekałam na ten moment całe swoje życie. Od najmłodszych lat – kiedy tylko zaczęłam śpiewać! Patrząc na płyty swoich idoli – marzyłam o tym, by móc kiedyś wydać własną. Lata pracy nad głosem, pracy nad sobą, zmagań z przeciwnościami losu i mnóstwo doświadczeń scenicznych na festiwalach krajowych i międzynarodowych, a przede wszystkim nieustanna wiara w to, że marzenia się spełniają. To wszystko przy nieopisanym wsparciu najbliższych doprowadziło mnie do tego miejsca. Oto spełnia się moje największe marzenie

Tytuł płyty jest odzwierciedleniem osobowości samej artystki, która całą sobą chłonie świat i jak nikt potrafi się nim cieszyć, oddychać chwilą.

Zamów album w przedsprzedaży KLIKAJĄC TUTAJ

Skąd tytuł „Afirmacja”? AniKa mówi: – Zaczerpnięty właśnie z mojego życia, bo ja nie tylko akceptuję, ale wręcz adoruję życie. I kocham muzykę! Muzyka jest moją pasją, ale także terapią, która pomaga w codziennym zmaganiu się z chorobą i w rehabilitacji. Gdy śpiewam, zapominam o swoich słabościach i problemach. Muzyka mnie leczy.

To płyta pełna utworów niosących radość, nadzieję, pociesznie, miłość i zabawę. – Jest różnorodna i myślę, że absolutnie dla każdego, zwłaszcza teraz, w tak dziwnym i trudnym czasie – bo każdy potrzebuje zastrzyku dobrej energii. Pełna pięknych tekstów, utworów niosących same pozytywne emocje – wyjaśnia AniKa.

AniKa Dąbrowska – „Afirmacja” – tracklista:

 1. Afirmacja (Intro)
 2. Małe skrzydła
 3. Niewidzialna
 4. Sitowie
 5. Do końca świata
 6. Oddycham chwilą
 7. Nawet jeśli jutra nie ma
 8. Do gwiazd
 9. Tak jak ja
 10. Miłość
 11. Małe skrzydła (Acoustic)

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Reklama

 •  
  TAG -->

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .
 
TAG -->

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama