Mad-Music.pl

AniKa Dąbrowska pokazuje “Przyjaciółkę”!

AniKa Dąbrowska dwa lata temu zwyciężyła w programie telewizyjnym, rok temu wydała debiutanckie wydawnictwo. Od tego momentu jej singiel Małe Skrzydła pokrył się złotem. Teraz młoda wokalistka powraca z utworem Przyjaciółka, zapowiadającym nadchodzący krążek.

W autorskim singlu AniKa dzieli się swoimi myślami, emocjami oraz dotychczasowym doświadczeniem. Drugie wydawnictwo Dąbrowskiej będzie autorską płytą, stworzoną od samego początku do końca przez nią samą – co doskonale pokazuje jak młoda piosenkarka cały czas dba o swój rozwój. Zmagająca się z mukowiscydozą wokalistka prze do przodu, walcząc o swoje marzenia. Czerpie z życia garściami, każdy dzień przeżywa na sto procent, nie oglądając się za siebie.


Więcej:

AniKa na Facebooku

Małgorzata Soboczyńska

Wiele razy w życiu wybrałam zły kierunek, ale w końcu dotarłam tam, gdzie być powinnam. Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną, a tu spełniam muzyczne marzenia.

Inspirują mnie Ralph Kaminski, Coldplay, Kortez, Paweł Domagała, LemON – czyli w wielkim skrócie muzyka wrażliwa. Ale jestem otwarta na wszystko co dobre, nie skreślam żadnego gatunku ani muzyka! I tym co wpada mi w ucho, dzielę się tutaj :)

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama