Mad-Music.pl

Natalia Szroeder przypływa w duecie z Ralphem Kaminskim!

Po doskonale przyjętych singlach Powinnam? oraz Połóż się tu, wokalistka prezentuje duet zapowiadający drugie wydawnictwo. Natalia do współpracy zaprosiła Ralpha Kaminskiego, a kolejną odsłoną nadchodzącego krążka są Przypływy.

Ballada premierę ma wyjątkowy dla Szroder dzień urodzin – nietypowy duet brzmi doskonale razem, a utwór sprawia że chce się go słuchać i słuchać. Melodię stworzyła wokalistka, a tekst powstał we współpracy z jej tatą.

Wiedzieliśmy od pierwszych dźwięków piana, że ten utwór to duet. I od pierwszych dźwięków melodii, że muszę ten duet zaśpiewać z Ralphem. Zaszczytem i ogromnym szczęściem dla mnie jest Jego obecność w tej piosence.

Więcej:

Natalia na Facebooku

Ralph na Facebooku 

 

Małgorzata Soboczyńska

Wiele razy w życiu wybrałam zły kierunek, ale w końcu dotarłam tam, gdzie być powinnam. Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną, a tu spełniam muzyczne marzenia.

Inspirują mnie Ralph Kaminski, Coldplay, Kortez, Paweł Domagała, LemON – czyli w wielkim skrócie muzyka wrażliwa. Ale jestem otwarta na wszystko co dobre, nie skreślam żadnego gatunku ani muzyka! I tym co wpada mi w ucho, dzielę się tutaj :)

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama