Ariana Grande prezentuje najnowszy singiel i zapowiada album

Życie nie rozpieszcza Ariany Grande – zamach terrorystyczny po koncercie piosenkarki w Manchesterze w 2017 roku, śmierć byłego narzeczonego Maca Millera czy rozstanie z ostatnim chłopakiem Petem Davidsonem.

Wczoraj piosenkarka na swoim Twitterze poinformowała fanów, że zakończyła pracę nad kolejnym albumem i przedstawiła go już wytwórni. Na płycie usłyszymy 12 piosenek bez żadnych kolaboracji. Data premiery nie jest jeszcze znana.

Dzisiaj premierę miał tytułowy singiel „thank, u next”. Ariana śpiewa o rozpoczęciu nowego rozdziału w swoim życiu, a także wspomina byłych partnerów. Piosenkarka powiedziała fanowi za pośrednictwem Twittera, że ​​widzi tę piosenkę jako przeciwieństwo utworu „Knew Better” z albumu „Dangerous Woman”.

Przypominamy, że ostatnie wydawnictwo piosenkarki „sweetener” miało premierę 17 sierpnia 2018 roku i zawierało takie hity jak „No Tears Left to Cry” czy „God is Woman”. Mimo zapowiedzi nowego albumu, Ariana zapewniła, że pojawi się jeszcze teledysk do utworu „breathin”.