Mad-Music.pl

Ariana Grande prezentuje najnowszy singiel i zapowiada album

Życie nie rozpieszcza Ariany Grande – zamach terrorystyczny po koncercie piosenkarki w Manchesterze w 2017 roku, śmierć byłego narzeczonego Maca Millera czy rozstanie z ostatnim chłopakiem Petem Davidsonem.

Wczoraj piosenkarka na swoim Twitterze poinformowała fanów, że zakończyła pracę nad kolejnym albumem i przedstawiła go już wytwórni. Na płycie usłyszymy 12 piosenek bez żadnych kolaboracji. Data premiery nie jest jeszcze znana.

Dzisiaj premierę miał tytułowy singiel „thank, u next”. Ariana śpiewa o rozpoczęciu nowego rozdziału w swoim życiu, a także wspomina byłych partnerów. Piosenkarka powiedziała fanowi za pośrednictwem Twittera, że ​​widzi tę piosenkę jako przeciwieństwo utworu „Knew Better” z albumu „Dangerous Woman”.

Przypominamy, że ostatnie wydawnictwo piosenkarki „sweetener” miało premierę 17 sierpnia 2018 roku i zawierało takie hity jak „No Tears Left to Cry” czy „God is Woman”. Mimo zapowiedzi nowego albumu, Ariana zapewniła, że pojawi się jeszcze teledysk do utworu „breathin”.

 

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama