Fot. Materiały prasowe

Asaf Avidan wydaje kolejną płytę. Jest też nowy singiel i teledysk

Utwór „Lost Horse” to drugi singiel izraelskiego artysty, który zapowiada jego czwartą solową płytę. Do sieci trafił także nakręcony do niego teledysk. Nowy album będzie następcą wydanego w 2017r. „The Study on Falling”, który odniósł w naszym kraju wielki sukces.

Do „Lost Horse” powstał teledysk, w którym wyposażona w kamerę super-para tancerzy współczesnych, Bobbi Jene Smith i Or Schraiber, kręci pełen intymności dzień ze swojego życia w nowo powstałej konwencji artystycznej: dokumencie musicalowym. Improwizowana choreografia dyktowana bieżącymi emocjami nieustannie rejestrowana jest przez kamerę tworzy obfitość scen, odzwierciedlających wiele aspektów związku. Życie pełne początków i końców współistnieje w każdym z nas.

Kreatywne podejście reżyserki i montażystki Adi Halfin do produkcji klipów w czasie pandemii nie zmieniło się – po publikacji teledysku “Earth Odyssey”, stworzonego z grupą tancerzy, wizja teledysku do “Lost Horse” musiała również być uzależniona od ograniczonych możliwości produkcyjnych w związku z restrykcjami międzynarodowych produkcji. W procesie twórczym pojawiło się wiele pomysłów, ale finalnie wygrał znowu koncept oddania kamery tancerzom, co było najbezpieczniejszą opcją w kontekście pandemii. W rezultacie okazało się to ogromną zaletą – intymne ujęcia oddają prawdziwe emocje i przybliżają widza do życia tej pary…