Mad-Music.pl
Okładka singla/Fot. Materiały prasowe

Autorski utwór Viki Gabor już dostępny online!

Dziś (05.06.2020) o północy do wszystkich serwisów cyfrowych trafił pierwszy autorski utwór Viki Gabor pt. „Still Standing”.

Billie Eilish pisze i nagrywa z bratem Finneasem… a Viki Gabor postanowiła zaprosić do muzycznej współpracy swoją siostrę, Melisę. Razem stworzyły wyjątkowy, w pełni autorski kawałek „Still Standing”.  Po światowych hitach takich jak „Superhero” czy „Getaway” oraz przebojowym duecie z Kayah „Ramię w ramię”,  artystka prezentuje swoją znacznie delikatniejszą i bardziej emocjonalną stronę.

Piosenka miała swoją premierę dwa tygodnie temu, pojawiła się bowiem jako bonus track na wyjątkowej składance „Śpiewajmy Razem”, projekcie charytatywnym stworzonym przez młodych artystów Universal Music Polska. Część dochodu ze sprzedaży przeznaczona będzie na wsparcie szpitali w walce z koronawirusem.

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama