Fot. Materiały prasowe

R3HAB łączy siły z TINI i Reik

R3HAB, Tini oraz Reik przygotowali rasowy letni hit – „Bésame (I Need You)”.

R3HAB eksploruje nowe dźwiękowe terytoria w „Bésame (I Need You)”, zmysłowym duecie z niezwykle popularną aktorką i wokalistką TINI oraz latin-popowym trio Reik. Każdy wykonawca pochodzi z innego muzycznego świata, ale ich inspiracje doskonale łączą się w nowym singlu: głęboka linia basu, z której słynie R3HAB, odrobina egzotyki za sprawą Reik oraz wprawiające w doskonały nastrój wokale TINI i Reik.

„Bésame (I Need You)” to następca singli „Feel Alive” oraz „Be Okay” w duecie z HRVY. O nowym utworze R3HABmówi: – Gdy tylko zaczęliśmy pracę nad kawałkiem, wiedziałem, jakie będzie jego brzmienie. TINI i Reik dali mu perfekcyjną energię, którą czuć przez całą piosenkę. „Bésame (I Need You)” pojawia się w idealnym momencie, gdy wszyscy fani potrzebują letnich wibracji.

TINI

Jestem bardzo podekscytowana możliwością współpracy z Reik i R3HAB. Bardzo lubię eksplorować nowe gatunki muzyczne, a „Bésame” zdecydowanie wyróżnia się na tle innych kawałków. To dla mnie zaszczyt, że mogłam spotkać się z tak wspaniałymi artystami.

Reik

Kochamy ten kawałek. Ma fantastyczną energię. Przy nim chce się po prostu tańczyć i dobrze bawić. Poznaliśmy TINI na koncercie w Argentynie, miała wtedy dopiero 15 lat, a teraz razem śpiewamy – to szalone! R3HAB poznaliśmy dopiero niedawno, ale już wcześniej uwielbialiśmy jego kawałki. Zremiksował nasz utwór „Si Me Dices Que Si” i to było coś niesamowitego, przeniósł go do innego wymiaru. Dlatego możliwość ponownej współpracy jest świetna.

Holendersko-marokański artysta Fadil El Ghoul – bo tak naprawdę nazywa się R3HAB – zyskał rozgłos osiem lat temu, a jego dokonania były uznane m.in. przez takie media jak „Forbes” czy „Billboard”. W 2017 wydał niezależnie album „Trouble” w ramach projektu CYB3RPVNK. Wydawnictwo ma już pół miliarda streamów. Producent trafił na 14. pozycję DJ Mag’s Top 100 w 2019 roku. Podbił listy przebojów za sprawą takich singli jak „Lullaby”, „Hold On Tight” czy „All Around the World” (200 mln streamów i status złotej lub platynowej płyty w ośmiu krajach). R3HAB odniósł też spory sukces za sprawą kawałka z Zaynem „Flames”.

TINI to światowy fenomen filmowy i muzyczny. Jej debiutancki album ukazał się w 2016 roku. Dotychczas zgromadziła 24 mln wyświetleń oraz 3 miliardy streamów na całym świecie. Jej najnowszy singiel to „Recuerdo” (99 mln streamów). Do jej największych hitów należą m.in. „Fresa” i „22”. TINI współpracowała m.in. z Sebastianem Yatrą, Karol G, Jonas Blue, Alvaro Solerem czy The Vamps.

Grupę Reik tworzą Jesus Navarro, Julio Ramirez oraz Bibi Marin. Obecni na scenie od 15 lat, muzycy mogą pochwalić się takimi singlami jak „Aleluya” (ponad 100 mln streamów), „Indeciso” (ponad 145 mln streamów) czy „Me Niego” (575 mln streamów).