Mad-Music.pl

Zobacz nowy teledysk do “Chciałbym” Michała Bajora

“Chciałbym” jest pierwszym singlem z wyjątkowej kolekcji utworów Michała Bajora „Od Kofty… do Korcza”, której premiera odbyła się 21 kwietnia. Nowa płyta ma w jego dyskografii miejsce szczególne – podsumowuje kilkadziesiąt lat przygody aktora z piosenką. Album dostępny jest już w sprzedaży w wersji fizycznej i cyfrowej oraz w streamingu (KUP PŁYTĘ).

Promujący płytę utwór napisał dla artysty Piotr Rubik – „Chciałbym” (VEVO/YOUTUBE) jest pierwszą z blisko 50 piosenek podarowanych Michałowi Bajorowi przez tego kompozytora. W każdym refrenie padają inicjały “K.I”, co oznacza dla autora tekstu, Romana Kołakowskiego, skrót od Konstanty Ildefons… Gałczyński.

Teledysk, wykonany w technice animacji poklatkowej, wyreżyserował Pascal Pawliszewski. Za animację klipu odpowiada Krzysztof Łabaz. Produkcją zajęło się PASCAL PRODUCTIONS.

W jubileuszowym zestawie “Od Kofty… do Korcza” Vol. 1 (KUP PŁYTĘ) znalazły się najważniejsze utwory w muzycznym życiu Michała Bojara – nagrane i zaaranżowane na nowo, przefiltrowane przez jego dzisiejszą dojrzałość, wrażliwość oraz świadomość emocjonalną i interpretacyjną.

Materiał został podzielony na dwie części – druga część płyty „Od Kofty… do Korcza” ukaże się nakładem wytwórni Sony Music za pół roku. Dla sympatyków Michała Bajora ten zbiór będzie niewątpliwie wymarzoną i niezastąpioną perłą w całej jego dyskografii.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Invalid OAuth access token.

Reklama