Mad-Music.pl
Okładka singla Fot. Materiały prasowe

Becky G prezentuje nowy singiel „My Man”

Becky G prezentuje nowy singiel „My Man” wraz z teledyskiem! Inspiracją do jego powstania utworu był utwór słynnej piosenkarki Jenni Riviery – „La Gran Senora” i jest zabawnym, uwodzicielskim numerem o pozostawaniu ze swoim partnerem podczas wzlotów i upadków.

Becky G

Zawsze podobała mi się perspektywa Jenni Riviery z piosenki „La Gran Senora” i pomyślałam sobie, że to wyjątkowy punkt widzenia, który rzadko jest przedstawiony w utworach. Pomyślałam, że fajnie by było dodać do niej brzmienie Becky G, w moim hiszpańsko-angielskim stylu

Teledysk został nagrany w domu artystki i ukazuje Becky spędzającą czas ze swoim chłopakiem – graczem LA Galaxy, Sebastianem Lletgetem. Reżyserią zajął się Pedro Paulo Araujo z 2 Wolves/SOTA.

Becky G

Ta pandemia to coś czego ani ja, ani Sebastian nigdy nie zapomnimy. Stworzenie teledysku, w którym fani mogą zobaczyć nas, za zamkniętymi drzwiami, to była świetna zabawa. Nie czuliśmy się jakbyśmy kręcili klip – byliśmy po prostu sobą

Becky G – kim jest?

Piosenkarka i aktorka Becky G urodziła się, żeby być gwiazdą, a jej kariera wyraźnie zmierza w tym kierunku. Dwudziestotrzyletnia artystka ma na swoim koncie dwa utwory, które trafiły na pierwsze miejsce listy Billboard Latin Airplay, („Mayores” & „Sin Pijama”), rolę w filmie „Power Rangers” i gościnny występ w serialu Fox TV „Empire”. W 2018 wygrała dwie nagrody Latin American Music Awards w kategorii Favorite Female Artist oraz Favorite Urban Song (za „Mayores”) oraz otrzymała diamentowe wyróżnienie za ponad 10 milionów subskrypcji na YouTube.

Becky G koncertowała z takimi gwiazdami jak Katy Perry, Demi Lovato, J Balvin, Fifth Harmony oraz Jason Derulo i współpracowała między innymi z Pitbullem, Daddym Yankee, Malumą, Anittą, Natti Natashą, Zaynem, Bad Bunny oraz CNCO. Jej debiutancki album „Mala Santa”, który ukazał się w październiku 2019 roku, jest w tym momencie ośmiokrotnie platynowy w Stanach Zjednoczonych, platynowy w Hiszpanii i złoty w Meksyku.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Invalid OAuth access token.

Reklama