fot. materiały promocyjne

Będzie lateksowo, duszno i erotycznie! Mery Spolsky odwiedzi Klub Studio z drugą częścią Erotik Era Tour!

Chciała być Marią przed ołtarzem, a jest Mery na scenie! Po jej występie nikt nie będzie miał powodów do smutku, a wszystkim, którzy poczują się urażeni, przekazujemy Sorry From The Mountain!

Performuje, szokuje, rymuje, kobieta torpeda, której pozazdrościć może nam cały świat! Już 18 kwietnia zawita do Klubu Studio w Krakowie, więc uprzedzamy mieszkańców – zapowiedziane jest tsunami energii!

Od debiutanckiego albumu artystka unika bycia szablonową. Zbudowała swoją markę z pewnością siebie, inspirując innych, bo każda dziewczyna powinna wierzyć w siebie! Po Miło Pana Poznać i Dekalogowi Spolsky, wkroczyła w swoją EROTIC ERĘ i swoim elektronicznym brzmieniem zaraża i szokuje!

Przygotujcie się na pulsujące basy i energetyczne dźwięki elektroniczne, które nie pozwolą Wam zatrzymać się w miejscu. Mery Spolsky zaprezentuje single SUKA i MARIA PRZED OŁTARZEM, ale nie zabraknie także ulubionych hitów społeczności fanów z wcześniejszych płyt, takich jak Miło było Pana poznać i Dekalog Spolsky.

Więcej informacji możecie znaleźć na wydarzeniu!

Bilety:
Stojące (99 zł – ulgowe – pula limitowana tylko na TicketClub, 109 zł – przedsprzedaż, 119 zł – w dniu koncertu)
Balkon (tylko w serwisie Ticketclub 129 zł – przedsprzedaż, 139 zł – w dniu koncertu)  

Dostępne są na:
TicketClub
eBilet
kupbilecik
bloczki kolekcjonerskie

Bilet kolekcjonerski można będzie również nabyć stacjonarnie (INFORMACJA WKRÓTCE): 
w Klubie Studio (Witolda Budryka 4), codziennie od 12:00 do 00:00,w Klubie Filutek (Rostafińskiego 10), codziennie od 12:00 do 01:00.