Mad-Music.pl

BEMY z utworem promującym film na Netflixie!

BEMY to indie rockowy band założony przez braci Rosińskich. Mattia i Elie to polscy Francuzi (a może francuscy Polacy?), którzy na koncie mają już debiutanckie wydawnictwo oraz drugie miejsce w telewizyjnym show muzycznym. W międzyczasie pracy nad kolejnym krążkiem, bracia pojawili się w netflixowskim filmie Wszyscy moi przyjaciele nie żyją, gdzie poza epizodami na ekranie mieli swój udział poza nim, bo w soundtracku.

Pod koniec zeszłego roku, na Netflixie pojawił się polski odpowiednik Projektu X, z nieco bardziej zaskakującym końcem – w ramach którego współpracę z reżyserami podjęli BEMY. Poza małymi rolami na ekranie, chłopaki wspomogli twórców w kwestii muzycznej. Właśnie premierę miał utwór promujący film – I got you to rytmiczny, skoczny kawałek w indie rockowym klimacie. Współproducentem jest Łukasz Targosz, czołowy kompozytor muzyki w kraju, którego dzieła można usłyszeć w topowych filmach i serialach.


Więcej:

BEMY na Facebooku

Małgorzata Soboczyńska

Wiele razy w życiu wybrałam zły kierunek, ale w końcu dotarłam tam, gdzie być powinnam. Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną, a tu spełniam muzyczne marzenia.

Inspirują mnie Ralph Kaminski, Coldplay, Kortez, Paweł Domagała, LemON – czyli w wielkim skrócie muzyka wrażliwa. Ale jestem otwarta na wszystko co dobre, nie skreślam żadnego gatunku ani muzyka! I tym co wpada mi w ucho, dzielę się tutaj :)

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama