Fot. Materiały prasowe

Holy Molly z nowym singlem „Twinkle Twinkle”!

Holy Molly to niezwykle zmysłowa artystka, której głos pozostaje na długo w pamięci. Jej pierwsze cztery single osiągnęły miliony wyświetleń na YouTube i były grane w takich krajach jak: Niemcy, Polska, Rosja, czy Rumunia. Teraz powraca z nowym utworem, ważnym przesłaniem i brzmieniem, które doskonale do niej pasuje.

Holy Molly śpiewa o swoich zawiłych relacjach damsko-męskich. Inspirowana horrorami, w których występują lalki, z nutką przerażenia w brzmieniu i samym tekście historia, prowadzi artystkę do nowego rozdziału, w którym utkwi w relacji z nieodpowiednią osobą.

„Twinkle Twinkle” skomponowali Marius Dia, Holy Molly i Alex Parker, za tekst odpowiedzialny jest Marius Dia i Holy Molly, a produkcję Alex Parker i Marius Dia.

W trakcie tego projektu miałam okazję pracować ze wspaniałymi ludźmi. Bardzo cieszę się, że poczuli mój klimat, i że udało nam się stworzyć coś realnego z tych moich szalonych pomysłów. Użycie niebezpiecznych przedmiotów takich jak noże czy kije, było nie lada wyzwaniem, ale też spowodowało, że kręcenie klipu było niezłą zabawą

powiedziała Holy Molly

Poza artystką, w teledysku występuje również rumuński aktor Paul Diaconescu. Pomimo niezbyt przyjaznych scen, pomiędzy tą dwójką pojawiła się niesamowita chemia

Holy Molly to wyjątkowa artystka, która w pełni zasługuje na uznanie. Jestem szczęśliwy, że miałem okazję ją poznać i chciałbym jej podziękować za to, że wybrała mnie na swojego partnera w klipie do Twinkle Twinkle. Pracowaliśmy z profesjonalistami, bardzo utalentowanym i zabawnym zespołem. Z przyjemnością słuchałem tej piosenki wielokrotnie podczas kręcenia teledysku, przesiąknąłem jej stylem i vibem

przyznał Paul Diaconescu.

Klip został wyreżyserowany przez Raluca Netca, reżyserem zdjęć był natomiast Alexandru Mureșan, montażem zajął się Alex Chițu, a produkcją Loops Production.

Holy Molly postrzega swoją muzykę jako zapalnik do wyzwolenia i uzdrowienia, jako sposób na połączenie ze swoimi fanami i przekazywanie bardzo osobistych emocji. „Twinkle Twinkle” to hymn wszystkich kobiet, które przeżyły emocjonalne załamanie w swoim życiu, a mimo tego, są wystarczająco silne, żeby żyć według własnych zasad.