Mad-Music.pl

“Blinding Lights” rozbrzmi w krakowskim Tauronie!

Abel Tesfaye, szerzej znany jako The Weeknd, jest kanadyjskim wokalistą i tekściarzem. Pierwsze single zaprezentował ponad dziesięć lat temu w serwisie Youtube, obecnie ma na koncie cztery wydawnictwa. Blinding Lights, z ostatniego krążka, utrzymuje miejsce w pierwszej dziesiątce już 47 tydzień i 38 tydzień w pierwszej piątce na liście Billboard Hot 100 i już w przyszłym roku rozbrzmi na krakowskiej arenie w ramach promocji After Hours.

Światowa trasa obejmie ponad 100 (!) koncertów i dwadzieścia państw! Ogłoszenie światowej trasy koncertowej to preludium nadchodzącym wydarzeń w życiu muzyka: już za kilka dni The Weeknd wystąpi w ramach SuperBowl, a jutro premierę ma krążka The Highlights. To nie lada gratka dla fanów, bo album prezentuje najbardziej znaczące dzieła twórcy w jednym miejscu, przez co zapewni nowym słuchaczom podróż do najlepszych i ulubionych dzieł kultowego artysty.

 

Polska: 7 listopada 2022 roku, Tauron Arena Kraków!
Bilety: najbliższy poniedziałek (8 lutego) o 10:00 na livenation, ticketmaster i theweeknd.com


 


Więcej:

The Weeknd na Facebooku

Strona WWW

Małgorzata Soboczyńska

Wiele razy w życiu wybrałam zły kierunek, ale w końcu dotarłam tam, gdzie być powinnam. Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną, a tu spełniam muzyczne marzenia.

Inspirują mnie Ralph Kaminski, Coldplay, Kortez, Paweł Domagała, LemON – czyli w wielkim skrócie muzyka wrażliwa. Ale jestem otwarta na wszystko co dobre, nie skreślam żadnego gatunku ani muzyka! I tym co wpada mi w ucho, dzielę się tutaj :)

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama