Mad-Music.pl
Fot. Materiały prasowe

Marzena Ryt – 2021 będzie należał do niej!

Fanów nietypowych brzmień z pogranicza pop/folk zaintrygowała w ubiegłym roku, ale to w 2021 zamierza naprawdę udowodnić na co ją stać!

Marzena Ryt swoim hipnotyzującym głosem oraz nieoczywistymi, oryginalnymi aranżacjami powoli wyznacza dla siebie miejsce na rynku muzycznym, przedstawiając kompozycje z gatunku szeroko pojętego popu (indie-pop, folk-pop). Pracowała już między innymi ze znanym akordeonistą Marcinem Wyrostkiem, Wojtkiem Łuszczykiewiczem (Video) oraz Bartoszem Zielonym (TABB), jest współautorką wszystkich swoich utworów. Na co dzień studentka teleinformatyki i fanka humorystycznych memów – motywy i gry słów wykorzystuje w swojej twórczości i komunikacji z fanami. Nadmiar kreatywnych pomysłów przelewa na swój kanał TikTok (@marzenaryt), gdzie można znaleźć przedsmak tego, czym w najbliższym czasie zaskoczy nas ta Artystka.

Najnowszy singiel Marzeny Ryt – „Taki żart” – to prawdziwa eksplozja oryginalności, o której przebojowość zadbał producencki duet Buczkowski-Wojtaszek/Kumór. Klip do utworu jest ironicznym podejściem do współczesnego konsumpcjonizmu. 

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama