Brokatowe electro zawładnie Polską? Maya Krav wydaje EP-kę!

W ciągu ostatniego roku na polskiej scenie elektronicznej pojawiło się nowe nazwisko. Jest to Maya Krav, brokatowa producentka, która ma za sobą występy na wielkich scenach, takich jak FEST Festival, czy Juwenalia Śląskie. Co więcej, dwa miesiące po swoim debiucie miała okazję supportować Sanah. Teraz zdecydowała się wydać swoją pierwszą EP-kę!

Album nosi tytuł “Glitter EP” i jego fizyczna wersja zostanie wydana niezależnie. Będzie zawierał sześć utworów. Wśród nich znajdzie się odnowiona wersja piosenki “Deep&High”, która ukazała się pierwszy raz zimą 2020. Pojawią się także ostatnie wydania Mai, takie jak “VIGZA” oraz “TIME’S UP”. Nie zabraknie też featuringów i remiksów, więc można spodziewać się gości! 

Co więcej, wydanie EP-ki zostanie wypromowane również tanecznym teledyskiem do imprezowego remiksu “VIGZY” od MadMusician. Klip ukaże się w dniu premiery płyty. Następnie Maya Krav zagra kilka jesiennych koncertów, m.in. w Krakowie, Tarnowie, Gliwicach.

Przez ostatnie miesiące solistka publikowała remiksy pod hasztagiem #GlitterRemixes. Producentka wzięła na swój warsztat utwory Sanah i Mery Spolsky. Są one dostępne do odsłuchu na YouTube Mai Krav.