Zagraj w grę „Higher” i stań się Michaelem Bublé!

Z okazji zbliżającego się koncertu Michaela Bublé, przypominamy o grze, która pojawiła się zaraz po premierze ostatniego wydawnictwa wokalisty! Jeśli jesteś fanem Kanadyjczyka, to ta zabawa na pewno Ci się spodoba. Artysta udostępnił dla wszystkich miłośników jego twórczości prostą, ale bardzo wciągającą grę, nawiązującą do tytułu płyty Higher.

Rozgrywka bazuje na popularnym tytule Doodle Jump – trzeba skakać Michaelem jak najwyżej. Po przejściu pierwszego levelu i uprzednim zarejestrowaniu się za pomocą ulubionego serwisu do słuchania muzyki gracze otrzymają specjalną wiadomość video od artysty. Gra została przygotowana tak, aby można było w nią grać zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i stacjonarnych przy użyciu klawiszy strzałek. Ta niezobowiązująca rozrywka towarzyszy wydanej w marcu płycie, a tak o współpracy z wokalistą opowiadali współtwórcy płyty:

Michael Bublé jest genialnym partnerem do tańca. Uważa, że mam wielkie zasługi, ale myślę, że jest na odwrót. Zaufał mi i otworzył się na pracę z nową ekipą. Jest fenomenalnym twórcą przebojów. Już pracowałem z Michaelem, ale nigdy nie był tak skupiony i tak pełen inspiracji. Doskonale rozumiał, jaką płytę chce nagrać, miał bardzo jasną wizję tego albumu. Jak tylko zaczęliśmy pracę, robił wszystko by każda piosenka zabrzmiała dokładnie tak, jak to sobie wyobraził.

Gra dostępna po kliknięciu w obrazek! Dajcie znać, jaki był Wasz rekord!