Mad-Music.pl

“Can’t Deny Me” – Pearl Jam zapowiada album!

Pearl Jam należy do grupy zespołów, których nie trzeba przedstawiać. I pomimo że legendarny band istnieje od blisko 30 lat, wciąż nie traci werwy. Na koncie mają dziesięć albumów – i to jeszcze nie koniec! 

Band sprzedał na całym świecie łącznie ponad 85 milionów albumów, a w ubiegłym roku został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame. Fanów Pearl Jam na całym świecie jest miliony – musieli wykazać się oni niemałą cierpliwością, ponieważ od ostatniego wydawnictwa minęło trochę czasu. Can’t Deny Me jest pierwszą nowością od czasów Lightning Bold.

 

 

Utwór zapowiada najnowszy album zespołu, choć data jego wydania nie jest jeszcze znana. Wraz z zaprezentowaniem Can’t Deny Me, Pearl Jam wyruszył w trasę koncertową po Ameryce Południowej.

Jednym z przystanków będzie krakowska Tauron Arena.


Więcej:

Pearl Jam na Facebooku

Strona WWW

Avatar

Małgorzata Soboczyńska

Wiele razy w życiu wybrałam zły kierunek, ale w końcu dotarłam tam, gdzie być powinnam. Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną, a tu spełniam muzyczne marzenia.

Inspirują mnie Ralph Kaminski, Coldplay, Kortez, Paweł Domagała, LemON – czyli w wielkim skrócie muzyka wrażliwa. Ale jestem otwarta na wszystko co dobre, nie skreślam żadnego gatunku ani muzyka! I tym co wpada mi w ucho, dzielę się tutaj :)

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!