Fot. Materiały prasowe

Carsky powraca z remixem, który zrobi nam zimę!

Carsky, czyli Paweł Karski, to obdarzony niezwykłą wyobraźnią producent muzyczny.  Czerpie inspiracje z soulu i muzyki klasycznej. Najczęściej łączy melodyjne wokale z  oryginalnym, elektronicznym brzmieniem.

Jego debiutancki singiel Dreams zrobił spory szum  nie tylko w kraju, ale także za granicą. Utwór grany był min. przez The Chainsmokers, na  jednym z ich DJ-setów. Teraz zaskakuje nas remixem Keep Keepin’ Me Real autorstwa Why  Bruce. Usłyszymy w nim połączenie eterycznego wokalu z mocną linią basową. Why Bruce  jest to duet, w którego skład wchodzą: Kashia Socha – wokalistka i Krzysztof Grabań – producent muzyczny.  

Słuchając Keep Keepin’ Me Real Remix po raz kolejny przekonujemy się, że  eksperymentowanie z muzyką elektroniczną to domena Carsky’ego. I dobrze, bo wychodzi  mu to naprawdę świetnie. Piosenka opowiada o chwiejnym nastroju spowodowanym  rozbieżnością i brakiem spójności w emocjach. Utwór jest wołaniem o obecność, prośbą o nie  bycie pozostawionym samemu sobie. W trudnej relacji z rzeczywistością występuje wiele  niedomówień, problemów i nieścisłości. Współodczuwanie to jedyna rzecz utrzymująca nas  na powierzchni w realnym świecie. 

Lista serwisów dostępna jest pod tym linkiem: https://ffm.to/whybruceremix