Mad-Music.pl

Charlie Puth udostępnia nowy utwór “The Way I Am”!

Premiera albumu “Voicenotes” już za tydzień!

The Way I Am” to kolejny utwór zapowiadający drugi w karierze album Charliego PuthaVoicenotes”, który ukaże się już 11 maja 2018r!

To optymistyczny, wakacyjny kawałek z charakterystycznym gitarowym riffem, w którym Charlie śpiewa o akceptacji siebie i radzeniu sobie ze sławą.

Na tym nie koniec niespodzianek od młodego artysty. Charlie zaskoczył swoich fanów i udostępnił jazzową wersję swojego aktualnego singla “Done For Me“, który nie tylko został odtworzony w serwisach streamingowych ponad 40 milionów razy, ale również znajduje się obecnie na 18 miejscu najczęściej granych utworów w europejskich rozgłośniach radiowych.

Klip z nową aranżacją możecie obejrzeć poniżej:

Wcześniej z płyty “Voicenotes” poznaliśmy piosenki: “Attention”, która w USA i w Polsce ma status podwójnie platynowy, “How Long”, nastrojową “If You Leave Me Now”, nagraną z soulowym zespołem Boyz II Men oraz wspomnianą już “Done For Me” z udziałem Kehlani.

Płyta “Voicenotes” jest następczynią platynowej “Nine Track Mind” z 2016 roku. Album pierwotnie zapowiadany był na początek 2018 roku. Powodem przesunięcia daty premiery był… perfekcjonizm Charliego. Artysta uznał, że nie wszystko jest tak, jakby sobie tego życzył i premiera materiału została przesunięta na maj 2018. Tłumaczył to kilka miesięcy temu tak: “Sam zajmuję się produkcją, a to wymaga wiele. Z mojego punktu widzenia album jeszcze nie jest doskonały”.

Karolina Kosiba

Karolina Kosiba

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!