Christopher zawalczy o Bursztynowego Słowika!

Już 14 sierpnia na scenie sopockiej Opery Leśnej wystąpi Christopher – gwiazda duńskiej sceny muzycznej, którego przeboje i charakterystyczny, wysoki głos podbiły serca fanów na całym świecie.

Christopher z ponad 1 miliardem streamów jest jednym z najpopularniejszych artystów nie tylko w swojej rodzinnej Danii, ale również w Azji, skąd pochodzą jego najwierniejsi fani. W 2015 roku otrzymał nagrodę Most Promising International Artist przyznaną przez Chart Awards – The Chinese Music Awards. W latach 2015 – 2018 Christopher wydał aż singli, które trafiły na szczyt notowania Chinese QQ Music Chart.

W swojej dotychczasowej karierze Christopher występował na największych festiwalach muzycznych w Korei, w tym na Seoul Jazz Festival w 2017 roku oraz na Sound City Festival w 2018 roku. Jego ostatni headlinerski koncert w Seulu wyprzedał się w mniej niż 12 minut. Artysta odnosi również sukcesy na innych rynkach azjatyckich, takich jak Tajwan czy Singapur. W 2018 roku otrzymał nagrodę „Najbardziej obiecującego artysty zagranicznego” podczas gali SCTV w Indonezji.

Do tej pory Christopher wydał 4 albumy: Colours (2012), Told You So (2014), Closer (2016) oraz Under the Surface (z 22 lutego 2019). Jego ostatnim singlem był utwór „Real Life„, do którego powstał klip nakręcony podczas trasy po Azji.
Natomiast na Festiwalu Top of the Top Sopot Festival wystąpi z utworem „Tulips„.