Nowy klip Eda Sheerana z Paulo Londra i Dave

Ed Sheeran ujawnił właśnie kolejny klip promujący album „No. 6 Collaborations Project„. Obrazek został nakręcony do utworu  „Nothing on You” w którym gościnnie udzielają się Paulo Londraoraz Dave. Klip powstał w Londynie, do którego Ed często odwołuje się na swoim ostatnim krążku.

Przypomnijmy, że nowy album Sheerana bije rekordy popularności na całym świecie, a w tylko samej Wielkiej Brytanii już od trzech tygodni okupuje listę najlepiej sprzedających się krążków.

Dodatkowo trasa koncertowa „Divide Tour” stała się najbardziej dochodową i najczęściej uczęszczaną trasą na świecie, bijąc rekord należący do tej pory do U2.

W samym serwisie Spotify „No.6 Collaborations Project” zdobył największa liczbę słuchaczy w skali miesiąca – ponad 69 milionów. We wszystkich serwisach streamingowych album został odsłuchany 1,4 miliarda razy!

Na wydanym 12 lipca albumie „No.6 Collaborations Project”znajdziemy liczne kooperacje Eda Sheerana z jego ulubionymi muzycznymi gwiazdami. W 15 utworach udział wzięło 22 artystów, w tym Travis Scott, Stormzy, Cardi B, Eminem, Bruno Mars i Justin Bieber. Z płyty pochodzą dwa wielkie przeboje – „I Don’t Care” z Justinem Bieberem (8 kolejnych tygodni na szczycie brytyjskiej listy przebojów, co jest tegorocznym rekordem) oraz „Beautiful People” z udziałem Khalida.

Ed Sheeran, który pod koniec 2017 roku został odznaczony Orderem Imperium Brytyjskiego (MBE) za swój wkład w muzykę i zaangażowanie w dobroczynność, jest dumnym posiadaczem czterech statuetek Grammyczterech nagród Ivor Novello, sześciu BRIT Awards (w tym przyznanych w 2018 i 2019 roku nagród w kategorii Globalny sukces) oraz siedmiu Billboard Awards, a także wielu innych wyróżnień.