Mad-Music.pl
Fot. materiały prasowe

Coldplay i ich kosmiczna premiera singla!

Fani brytyjskiego zespołu musieli nieco poczekać na kolejne wydawnictwo, nie wiedząc czego się spodziewać. W wielu miastach na świecie pojawiły się tajemnicze znaki oraz odsyłacz do radia, które działało w wybranych momentach. Efektem tego jest kosmiczna premiera Higher Power, która odbyła się również na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej.

To nie jest ten sam band co za czasów Parachutes, i to dobrze. Wiele osób się ze mną nie zgodzi, ale doskonały dowód na to, że zespół nie boi się majstrować, kombinować i eksperymentować. Nie stoi w miejscu – bo jak dobrze wiemy, stanie w miejscu jest równoznaczne z cofaniem się. Coldplay jest zupełnie inny niż dekadę temu, a utwór świetnie wpasowuje się w szerokopojęty mainstream. Zadowoli też fanów zespołu – z singla bije specyficzna dla Coldplay radość i energia. Już teraz jestem przekonana, że skoczne Higher Power doskonale odnajdzie się na koncertach stadionowych, gdzie zostanie wytańczone przez Chrisa Martina i całą publikę.

To utwór, którego melodia powstała na małym keyboardzie i zlewie w łazience na początku 2020 roku. Został wyprodukowany przez Maxa Martina, który jest prawdziwym cudem wszechświata.


Więcej:

Coldplay na Facebooku

Strona WWW

Małgorzata Soboczyńska

Wiele razy w życiu wybrałam zły kierunek, ale w końcu dotarłam tam, gdzie być powinnam. Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną, a tu spełniam muzyczne marzenia.

Inspirują mnie Ralph Kaminski, Coldplay, Kortez, Paweł Domagała, LemON – czyli w wielkim skrócie muzyka wrażliwa. Ale jestem otwarta na wszystko co dobre, nie skreślam żadnego gatunku ani muzyka! I tym co wpada mi w ucho, dzielę się tutaj :)

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama