Materiały prasowe

„Dancin’ To Forget”- nowość od Sickotoy x Randi!

Sickotoy, jeden z najbardziej znanych producentów na rumuńskiej scenie muzycznej, prezentuje utwór „Dancin’ To Forget” we współpracy z Randi. Mocne beaty od Sickotoy’a, czyli znak rozpoznawczy artysty, wraz z łagodnym głosem Randi, tworzą idealną całość, powodując, że piosenki tej można słuchać całymi dniami.

Od pierwszej sesji w studio, wiedziałem, że ten utwór musi zostać wydany z kimś, kto ma wyjątkowy głos, który da się rozpoznać od pierwszego dźwięku. A Randi jest jednym z tych głosów, którego nie można pomylić z żadnym innym. Bardzo starałem się podczas pracy nad tym numerem, bo to prawdopodobnie jedna z najbardziej delikatnych piosenek, jaką wyprodukowałem. I fakt, że wydaję ją razem z Randi wyjątkowo mnie cieszy

powiedział Sickotoy

SICKOTOY:

Z ogromnym doświadczeniem zarówno w muzyce, jak i programowaniu, SICKOTOY jest obecnie jednym z najbardziej rozchwytywanych producentów. Za tym pseudonimem kryje się Alex Cotoi, jeden z najlepszych rumuńskich producentów, mogący pochwalić się nagrodą Grammy w kategorii „The Best Latin, Rock & Urban Alternative Album”, którą zdobył dzięki współpracy z Pitbull’em, Mohombi i Wisin za “Baddest Girl in Town”. Jego najnowsze wydawnictwo „Call 911” feat. MARUV, czy „Touche” we współpracy z Mishą Miller to tylko jedne z wielu hitów, które SICKOTOY wydał od momentu swojego pierwszego, dużego sukcesu „Addicted” feat. Minelli.

RANDI:

Randi to znany rumuński piosenakrz i kompozytor. Był częścią duetu Morandi, dzięki któremu zyskał popularność oraz krajowe i międzynarodowe nagrody. Posiadający niezwykle unikatowy i niepowtarzalny głos, Randi wydał wiele utworów, które odniosły sukces- między innymi: „Beijo”, „Falling Asleep”, „Oh La La”, „Angels”, „Colors”, czy „Ochii Aia Verzi”.