Mad-Music.pl

Daria Zawiałow objawieniem Spring Break Festival!

image001

Enea Spiring Break Festiwal to święto polskiej muzyki, często tej jeszcze nie odkrytej. Daria Zawiałow, która zaprezentowała podczas festiwalu niepublikowany wcześniej materiał, jest jedną z tych artystek, która na stałe zagości na polskiej scenie alternatywnej.

„Daria i jej zespół mają potencjał, czekam na płytę i jeśli wszystko zabrzmi tak, jak na koncercie – wiem, że będę miał przynajmniej jeden, a może i dwa single do zagrania na antenie Antyradia.”

– Marcin Bąkiewicz, ANTYRADIO

„[…]dwie wokalistki gotowe, aby zawalczyć o pierwszą ligę: łącząca elektronikę z r’n’b Agi Brine oraz balansująca na granicy alternatywnej piosenki i electro-popu Daria Zawiałow”.

– Robert Sankowski, GAZETA WYBORCZA

Tym, którzy nie mieli okazji dołączyć do Enea Spring Break Festival, polecamy pierwszy singiel Darii, zapowiadający debiutancki album: „Malinowy chruśniak” to zmysłowy erotyk opowiadający o namiętnych relacjach dwojga kochanków. Posłuchaj tutaj!

Urzekł on również jury Opolskich Debiutów tegorocznego Festiwalu w Opolu. Daria znalazła się w gronie finałowej jedenastki spośród 156 nadesłanych zgłoszeń. Liczymy na Wasze głosy 3 czerwca.

Dla tych, którzy spragnieni są indie rockowych brzmień na żywo, już 12 maja Daria wraz ze swoim zespołem zagra w klubie Sztuki&Sztuczki w Warszawie. Link do wydarzenia -> https://www.facebook.com/events/1712784019003351/

Trzymamy kciuki za Darię!

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama