Dawid Tyszkowski dzieli się kolejnym singlem i zapowiada debiutancką EP!

Chwilę po premierze doskonale przyjętego singla “Koszulka”, Dawid Tyszkowski dzieli się kolejną nowością! Jego najnowszy numer nosi tytuł “Tlen” i jest już we wszystkich serwisach cyfrowych oraz na kanale YouTube artysty. Obie piosenki promują płytę “Nadal nie śpię” – debiutancką EPkę Dawida, która ukaże się już 10 czerwca nakładem FONOBO Label.

Dawid Tyszkowski dzieli się kolejną doskonałą kompozycją! Numer zatytułowany jest “Tlen” i łączy głęboki i charakterystyczny wokalu ze świeżym brzmieniem.

Pisząc “Tlen” totalnie nie wiedziałem dokąd zmierzam. Okazało się, że jest to historia o miłości. Z początku wściekłej i tęskniącej, a na koniec bezwarunkowej i wybaczającej. Wiedziałem też, że odpowiednia produkcja utworu będzie odgrywała tu najważniejszą rolę, ponieważ to właśnie ona miała nadać mu charakter. Łącząc produkcyjne pomysły, udało nam się osiągnąć wyznaczony cel i stworzyć coś pięknego.

Artysta komentuje numer słowami

Autorem tekstu oraz kompozycji “Tlenu” jest Dawid Tyszkowski, a nad produkcją utworu czuwał Patrick The Pan. Numeru może już teraz słuchać we wszystkich serwisach streamingowych.

Utworowi towarzyszy klimatyczne wideo, którego twórcą jest Michał Mazurek. Teledysk już teraz można oglądać na kanale artysty na YouTube.

“Tlen” to kolejna zapowiedź debiutanckiej EPki Dawida Tyszkowskiego, która ukaże się już 10 czerwca 2022 roku. Minialbum zatytułowany będzie “Nadal nie śpię” i wydany zostanie nakładem FONOBO Label. Materiał, który będzie można usłyszeć na płycie jest idealnym miksem głębokiego i charakterystycznego wokalu ze świeżym brzmieniem. Znajdziemy tam pięć pełnych emocji tekstów, które w połączeniu z zachwycającą melodią, dają oryginalne muzyczne kompozycje. Doskonały materiał, nad którego produkcją czuwał Patrick The Pan.

Tracklista:

  1. Pomóż mi
  2. Koszulka
  3. Zepchnij mnie
  4. Tlen
  5. Odlot

EPkę “Nadal nie śpię” już teraz można zamówić w przedsprzedaży w sklepie FONOBO Label. Wszystkie osoby, które zamówią preorder, otrzymają wydawnictwo podpisane przez Dawida Tyszkowskiego.

Dawid Tyszkowski – kim jest?

Najnowsze odkrycie FONOBO Label. Z muzyką związany od dziecka. Mimo młodego wieku, tworzy dojrzałe i pełne emocji teksty, które z łatwością zmienia w oryginalne muzyczne kompozycje. Jego nieodłącznym atrybutem jest gitara, bez której nie wyobraża sobie pracy. Jak sam mówi, podczas tworzenia, musi ją choćby trzymać w dłoniach – dzięki temu pomysły same wpadają mu do głowy. Swoją twórczość opiera na tym co czuje i słyszy. Cały czas poszukuje nowych inspiracji i eksperymentuje z różnymi gatunkami.