Holy Molly i jej muzyczna propozycja na nadchodzące, letnie miesiące!

Po podbiciu radiowych list przebojów m.in. w Polsce i Rumunii, Holy Molly powraca z nową, letnią propozycją!

Singiel „Watch Me”, samplujący hit Ricka Jamesa z lat 80-tych „Super Freak”, łączy taneczne rytmy z popową melodią i energicznym wokalem Holy Molly, stając się idealnym kandydatem na przebój najbliższych miesięcy!

Piosenka została napisana i skomponowana przez RØRY (współautorkę przeboju „Post Malone” Sama Feldta), Rebeccę Annę Tello, Jamesa Alexandra Christosa Hajigeorgiou, a także Holy Molly i Mariusa Dię.

„Watch me” jest pełne kolorów i światła. To numer o pewności siebie i dobrym nastawieniu. Praca nad tym projektem była prawdziwą przyjemnością, a jeszcze większą jest to, że mogę Wam pokazać nową wersję Holy Molly – błyszczącą, czarującą i zabawną. Miłego odbioru!

Holy Molly

Holy Molly – kto to?

Holy Molly to rewelacja rumuńskiego przemysłu muzycznego. Po sukcesie, jaki odniosła z piosenkami „Menage a Trois”, „Back to her”, „Twinkle Twinkle” „Shot a friend” na arenie międzynarodowej, artystka wydała swój pierwszy singiel w języku rumuńskim z raperem Tata Vlad. Numer ten wspiął się na szczyt radiowej listy przebojów w Rumunii. Niesamowita energia i wszechstronność Holy Molly to jedne z najważniejszych atutów, które wyróżniają ją spośród innych artystów.