Dawid Tyszkowski zachwyca debiutanckim materiałem! EPka „Nadal nie śpię” jest już dostępna!

Dawid Tyszkowski zaledwie półtora miesiąca temu wydał swój pierwszy singiel, a już dziś wypuszcza debiutancką EPkę! Minialbum zatytułowany jest “Nadal nie śpię” i ukazał się nakładem FONOBO Label. Materiał jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych oraz w wersji fizycznej. Nad produkcją materiału, który znalazł się na płycie czuwał Patrick The Pan.

Dawid Tyszkowski to młody wokalista i songwriter, który zadebiutował w tym roku doskonale przyjętymi singlami “Koszulka” oraz “Tlen”. Artysta swoimi numerami podbił serwisy streamingowe, zyskał przychylność krytyków oraz zaskarbił sobie serca tysięcy słuchaczy. Teraz stawia kolejny krok i już dziś dzieli się swoją EPką!

Minialbum zatytułowany jest “Nadal nie śpię” i ukazał nakładem FONOBO LabelDawid Tyszkowski swój debiut komentuje słowami Na EP-ce “Nadal nie śpię” można usłyszeć kilka momentów z mojego życia zamkniętych w formie pięciu piosenek. Moim zdaniem każda z nich jest na swój sposób wyjątkowa i mam nadzieję, że wzbudzą one w słuchaczu trochę emocji.

Materiał, który znalazł się na płycie “Nadal nie śpię” jest idealnym miksem głębokiego i charakterystycznego wokalu ze świeżym brzmieniem. Na EPkę składa się pięć pełnych emocji tekstów, które w połączeniu z zachwycającą melodią, dają oryginalne muzyczne kompozycje. Za produkcję albumu odpowiedzialny jest Patrick The Pan.

TRACKLISTA

  1. Pomóż mi 
  2.  Koszulka 
  3.  Zepchnij mnie 
  4.  Tlen 
  5.  Odlot

EPka “Nadal nie śpię” od dzisiaj dostępna jest w sprzedaży fizycznej oraz we wszystkich serwisach streamingowych.

Poza nowymi kompozycjami, na albumie będzie można usłyszeć debiutancki singiel “Koszulka”, który ukazał się pod koniec kwietnia oraz pełen emocji utwór “Tlen” opublikowany w maju tego roku. Obu singlom towarzyszą wyjątkowe klipy, które powstały we współpracy z Michałem Mazurkiem. Teledyski można obejrzeć na kanale artysty na YouTube.

EPkę “Nadal nie śpię” z podpisem można zamówić w sklepie FONOBO Label

Dawid Tyszkowski – kto to?

Najnowsze odkrycie FONOBO Label. Z muzyką związany od dziecka. Mimo młodego wieku, tworzy dojrzałe i pełne emocji teksty, które z łatwością zmienia w oryginalne muzyczne kompozycje. Jego nieodłącznym atrybutem jest gitara, bez której nie wyobraża sobie pracy. Jak sam mówi, podczas tworzenia, musi ją choćby trzymać w dłoniach – dzięki temu pomysły same wpadają mu do głowy. Swoją twórczość opiera na tym co czuje i słyszy. Cały czas poszukuje nowych inspiracji i eksperymentuje z różnymi gatunkami.