Demi Lovato wraca do rockowych korzeni w „Skin of My Teeth”

Demi Lovato, uwielbiana na całym świecie i nominowana do Grammy gwiazda, prezentuje swój najnowszy, wyczekiwany singiel „Skin of My Teeth”.

Utworowi towarzyszy filmowy teledysk wyreżyserowany przez Nicka Harwooda. W klipie Demi jest nękana przez demony, o których opowiada treść tekstu. Ostatecznie Demi odnajduje wewnętrzną siłę, by pokonać to, co ją dręczy. Za produkcję utworu odpowiada Warren Felder (Oak Felder), a autorami „Skin of My Teeth” są Demi Lovato, Alex Niceforo, Keith Sorrells, Laura Veltz oraz Aaron Puckett (lil aaron).

Demi Lovato zaprezentowała premierowo singiel w programie „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”. Udzieliła także wywiadu, w którym opowiedziała o nadchodzącej płycie.

„HOLY FVCK”, bo tak zatytułowany jest krążek, ukaże się 19 sierpnia 2022. Na album składa się 16 utworów tworzących dźwiękową opowieść mocno zainspirowaną rockowymi i pop-punkowymi korzeniami Demi. Najnowszy album Lovato to także bardzo szczera retrospektywa na temat dotychczasowych doświadczeń artystki.

Jesienią Demi Lovato ruszy w trasę promującą „HOLY FUCK”, w ramach której zagra 32 koncertów w Ameryce Północnej i Południowej.

Demi Lovato to nominowana do Grammy i wielokrotnie nagradzana artystka, aktorka, autorka książek oraz aktywistka. W mediach społecznościowych obserwuje ją ponad 215 milionów osób, a katalog muzyczny dobiega do 30 miliardów streamów.

W dyskografii Demi znajdują się takie hity jak „Skyscraper”, „Sorry Not Sorry” czy „Cool for the Summer”. Artystka świetnie porusza się pomiędzy gatunkami, tworząc pop, R&B, rock, soul i znacznie więcej. Lovato występowała na całym świecie, a do historii przeszło między innymi jej wykonanie hymnu podczas Super Bowl LIV czy prapremiera singla „Anyone” podczas 62. ceremonii rozdania Grammy.

Demi Lovato ma na koncie 7 albumów studyjnych, a wszystkie zaliczyły debiut w Top 5 Billboard 200 i zgromadziły ponad miliard streamów w Spotify.

Artystka jest uwielbiana na całym świecie za swoją autentyczność, wrażliwość. Dorastała na oczach milionów i zawsze otwarcie dzieliła się z fanami swoimi doświadczeniami, o czym można było się przekonać m.in. oglądając dokumenty „Simply Complicated” z 2017 i „Dancing with the Devil” z 2021. Jako aktywistka, Demi pełni funkcję oficjalnej ambasadorki Global Citizen i zajmuje się sprawami zdrowia psychicznego.

W jej dorobku znajdują się takie wyróżnienia jak MTV Video Music Award, 14 Teen Choice Awards, pięć People’s Choice Awards, ALMA Award, Latin American Music Award, GLAAD Vanguard Award za działalność na rzecz społeczności LGBTQ+, dwie nominacje do Grammy, cztery do Billboard Music Aewards i trzy do Brit Award.

Demi Lovato urodziła się w Dallas, a obecnie mieszka w Los Angeles.