Deafheaven na dwóch koncertach w Polsce!

Po wielu latach czekania w końcu będzie można zobaczyć Deafheaven w Polsce. Muzycy pojawią się na występach w Warszawie i Poznaniu. Będą promować swój najnowszy, wydany pod skrzydłami Anti- Records album „Ordinary Corrupt Human Love”. Zespołowi na trasie w obu miastach będzie towarzyszył sludge’owy zespół Inter Arma z Richmond.

DEAFHEAVEN (USA, Anti- Records) – blackgaze, black metal, shoegaze, post-rock

Powstali w 2010 roku z inicjatywy wokalisty George Clarka i gitarzysty Kerry’ego McCoy’a. Po roku ukazał się ich debiutancki album „Roads To Judah” pod skrzydłami wytwórni Deathwish. Jednak znani stali się po wydaniu albumu „Sunbather” w 2013 roku. Dzięki temu krążkowi zadebiutowali na prestiżowej liście Billboard 200 (na 130 pozycji), a w notowaniu Top Heatseekers dotarli aż na 2 miejsce. W 2015 roku zespół podpisał kontrakt z wytwórnią ANTI- i wydał album „New Bermuda”. 13 lipca 2018, po długich trzech latach Deafheaven wydali swój czwarty studyjny album „Ordinary Corrupt Human Love”. Muzycy od zawsze eksperymentują z gatunkiem black metalu, ale w ich muzyce możemy usłyszeć inspiracje shoegaze’em, post-rockiem.

INTER ARMA (USA, Relapse Records) – sludge, black metal, post metal

Zespół ma na swoim koncie 3 EP-ki i 3 pełne albumy. Na koncertach tworzą show, które może porwać nawet najwybredniejszego słuchacza. Wyrywają się konwenansom i swoją muzyką tworzą mistyczne, ale i nowoczesne portrety ludzkości.

Kiedy i gdzie?

13.08 – Warszawa, klub Hybrydy
14.08 – Poznań, klub „U Bazyla”

Bilety:
79 zł – www.pwevents.pl
84 zł – bileterie
89 zł – w dniu koncertu