Mad-Music.pl

Zapłać ile chcesz i otrzymaj jedną z ostatnich kopii płyty “Bring the Rain” z wyjątkową niespodzianką od Moriah Woods!

Moriah Woods to amerykańska song-writerka pochodząca z Colorado. Od 2014 mieszka, komponuje, nagrywa i gra koncerty w Polsce. Zaangażowana jest również w działalność zespołu The Feral Trees. Jako nastolatka wyprowadziła się z domu i zaczęła podróżować po Stanach Zjednoczonych jeżdżąc autostopem oraz pociągami. W tym czasie poznała wielu młodych muzyków, grających często po prostu na ulicach. Po powrocie do domu zaczęła pisać piosenki, a swoją pierwszą płytę “Bring the Rain” nagrała samodzielnie we własnym domu. Na płycie znajduje się 10 piosenek w klimacie amerykańskiego folku lat 20-tych, którym Moriah od zawsze była zauroczona.

UWAGA! Tej płyty nie znajdziecie na Spotify ani w żadnym innym serwisie streamingowym! Jednakże jest jeszcze szansa, aby jej posłuchać. Ostatnie fizyczne egzemplarze “Bring the Rain” możecie zamówić wpłacając dowolną kwotę na stronie:

Moriahwoods.bandcamp.com

Do każdego zamówienia Moriah ma dla Was wyjątkowy prezent – ręcznie malowaną, przepiękną kartkę (każda z nich jest projektowana oddzielnie).

Całość dochodu ze sprzedaży zostanie przeznaczona na wydanie albumu z kolekcją piosenek, zadedykowanych ojcu wokalistki.

Polecamy serdecznie i wspieramy Moriah!

PS. W serwisach streamingowych można za to znaleźć wydany w 2016 roku album “The Road to Some Strange Forest“, który równie gorącą polecamy.

Sandra Kostromska

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama