Zapłać ile chcesz i otrzymaj jedną z ostatnich kopii płyty „Bring the Rain” z wyjątkową niespodzianką od Moriah Woods!

Moriah Woods to amerykańska song-writerka pochodząca z Colorado. Od 2014 mieszka, komponuje, nagrywa i gra koncerty w Polsce. Zaangażowana jest również w działalność zespołu The Feral Trees. Jako nastolatka wyprowadziła się z domu i zaczęła podróżować po Stanach Zjednoczonych jeżdżąc autostopem oraz pociągami. W tym czasie poznała wielu młodych muzyków, grających często po prostu na ulicach. Po powrocie do domu zaczęła pisać piosenki, a swoją pierwszą płytę „Bring the Rain” nagrała samodzielnie we własnym domu. Na płycie znajduje się 10 piosenek w klimacie amerykańskiego folku lat 20-tych, którym Moriah od zawsze była zauroczona.

UWAGA! Tej płyty nie znajdziecie na Spotify ani w żadnym innym serwisie streamingowym! Jednakże jest jeszcze szansa, aby jej posłuchać. Ostatnie fizyczne egzemplarze „Bring the Rain” możecie zamówić wpłacając dowolną kwotę na stronie:

Moriahwoods.bandcamp.com

Do każdego zamówienia Moriah ma dla Was wyjątkowy prezent – ręcznie malowaną, przepiękną kartkę (każda z nich jest projektowana oddzielnie).

Całość dochodu ze sprzedaży zostanie przeznaczona na wydanie albumu z kolekcją piosenek, zadedykowanych ojcu wokalistki.

Polecamy serdecznie i wspieramy Moriah!

PS. W serwisach streamingowych można za to znaleźć wydany w 2016 roku album „The Road to Some Strange Forest„, który równie gorącą polecamy.