Debiut w wielkim stylu – poznajcie Naomi Prie i jej najnowszy singiel!

Naomi Prie przedstawia swój najnowszy utwór „Liar”.

To 22-letnia rumuńska piosenkarka i autorka tekstów studiująca psychologię w Bukareszcie. Po raz pierwszy została zauważona przez szerszą publiczność podczas konkursu SuperStar Romania. Piękna interpretacja piosenki Billie Eilish „IDon’tWannaBeYouAnymore” sprawiła, że jurorzy (Smiley, Raluka, Marius Moga i Carla’s Dreams) jednogłośnie powiedzieli „TAK”. Do dziś występ uważany jest za jeden z najlepszych w historii tego show.

Liar to utwór składający się z niewypowiedzianych prawd i uczuć, z którymi mamy do czynienia, gdy ktoś, kogo postawimy na piedestale, spada z niego, zdradzając nas. Kłamstwa są bardzo powszechne, a jednocześnie tak bolesne. Czasami sprawiają, że czujemy się niewystarczająco dobrzy, tracimy zaufanie do innych i do siebie. Zamknięcie pewnego etapu jest w takich sytuacjach najlepszym uczuciem i momentem, w którym zdajemy sobie sprawę z tego, że nikt już nie może z nami pogrywać, a nawet gdyby próbował, nie pokona nas w naszej własnej grze 

powiedziała o utworze Naomi Prie

Miłość do muzyki Naomi Prie odkryła bardzo wcześnie, bo w wieku 3 lat. Nigdy nie chodziła na lekcje śpiewu, ale, mimo tego, podbiła serca publiczność w każdym programie, w którym miała okazję wystąpić.

Singiel „Liar” wydaje Creator Records – wytwórnia płytowa znana z piosenek Olivii Addams: „Stranger” (Złota Płyta, #1 Airplay PL przez 7 tygodni), czy „Never Say Never” (#2 Airplay PL) oraz Holy Molly: „Menage A Trois” (Spotify viral w całej Europie), „Shot a Friend” (#2 Airplay PL).