Fot. Materiały prasowe

Debiutancka EPka duetu Chłodno!

Płyta jest efektem spotkania dwóch różnych historii opowiedzianych muzyką. Opowiadamy o sprawach, które zakurzone i zawstydzone leżą na dnie serca każdego człowieka. Wersy płynące z doświadczeń i zakamarków naszych dusz, muzyka, która od zawsze grała gdzieś głęboko w środku. Dwie różne perspektywy, dwie różne dusze, ale w naszej muzyce łączymy je w jedno. Chłodno sprawia, że w waszych sercach zapali się iskierka nadziei, że może gdzieś tam, podczas chłodnej nocy – nie jesteście sami.

Zamów płytę klikając TUTAJ

CHŁODNO – Kim są?

Chłodno to duet, który powstał przełomem lata oraz jesieni 2019 roku. W swoich utworach łączą nostalgiczne ciepło letnich wieczorów wraz z melancholijnym wydźwiękiem jesieni. Opowiadają o sprawach, które zakurzone i zawstydzone leżą na dnie serca każdego człowieka. Wersy płynące z doświadczeń i zakamarków ich dusz, muzyka, która od zawsze grała gdzieś głęboko w środku, ale była zbyt skruszona, żeby się pokazać. Dwie różne perspektywy, dwie różne dusze, ale w ich muzyce łączą się w jedno. Chłodno sprawia, że w waszych sercach zapali się iskierka nadziei, że może gdzieś tam, podczas chłodnej nocy – nie jesteście sami.

Na swoim koncie mają wydaną płytę EP. Trasę koncertową, którą sami zorganizowali. Wywiad i koncert w „Czwórce” Polskiego Radia oraz koncert na „Sofar Sounds Katowice”. Chłodno zostało wybrane do projektu „My Name Is New” wytwórni Kayax.