Fot. Materiały prasowe

Sylwia Przybysz prezentuje nowy singiel „Anioły”

W piątek w sieci pojawił się najnowszy singiel Sylwii Przybysz „Anioły”. Utwór niesie ze sobą ważne przesłanie. Artystka wzywa w nim do porzucenia nienawiści i hejtu, na rzecz dobra i pozytywnej energii. Do klipu zostali zaangażowani fani a utwór w niecałą dobę przekroczył 100.000 wyświetleń i dostał się na kartę na czasie YouTube’a.

Sylwia Przybysz

Inspiracją do napisania utworu „Anioły“ był koncert „Artyści przeciw nienawiści“ zainicjowany przez Dodę, w którym miałam przyjemność wziąć udział. Energia płynąca z ówczesnej jedności wobec wszechobecnego w sieci i poza nią nienawiści i hejtu sprawiła, że chciałam pójść krok dalej i poruszyć ten temat w jednej ze swoich nowych piosenek.
 
Hejt jest bardzo smutnym, negatywym zjawiskiem znamiennym dla naszych czasów. Dotarł już wszędzie – jest w sieci, w szkole, w mediach. Jako artystka niejednokrotnie spotkałam się z nim w odniesieniu do swojej twórczości, jak i odnośnie życia osobistego.
 
Hejt w sieci zaczyna się często od jednego anonimowego komentarza i wywołuje falę kolejnych. Nie każdy jest dość silny żeby przetrwać kolejne przypływy i koniec końców hejt zbiera swoje żniwa jak tsunami. Dlatego postanowiłam zaapelować do swoich słuchaczy i prosić żeby w świecie wojen, zostali aniołami i dzielili się dobrem.
 
Wierzę w karmę i w to, że to co dajemy innym wróci do nas ze zdwojoną siłą.

Sylwia Przybysz to popularna wokalistka i influencerka, która zdobyła serce młodego pokolenia, prywatnie młoda mama i partnerka Jana Dąbrowskiego.

Za tekst utworu wraz z Sylwią odpowiada Beata Ejzenhart – polska tekściarka i wokalistka. Za produkcję utworu odpowiada amerykański producent Konrad OldMoney, który w Polsce znany jest ze współpracy z Dawidem Kwiatkowskim. Wspomniane trio ma na swoim koncie również poprzednie single Sylwii – „Geografię“ i „Va Banque“.