Fot. Materiały prasowe

DJ Khaled feat. Drake – dwa nowe single!

Posłuchaj „Popstar” i „Greece”

Nagrodzony Grammy producent DJ Khaled wydał właśnie dwa nowe single „Popstar” i „Greece”. Oba single powstały z udziałem Drake’a i zapowiadają nowy, dwunasty album DJ’a Khaleda.

Okładka utworu „Greece” kryje w sobie dwa symbole – sowy, często stosowanego przez Drake’a oraz klucza – ulubionego symbolu DJ’a Khaleda. Poprzez singiel „Popstar” producent chciał pokazać, że za każdym hitem stoi ktoś, kto pociąga za sznurki i ma wizję, jak dany utwór powinien wyglądać. „Greece” to z kolei celebracja różnych życiowych przyjemności.

To nie pierwsze i z pewnością nie ostatnie wspólne utwory DJ’a Khaleda i Drake’a. Artyści wydali do tej pory szereg wspólnych singli: „I’m on One” [2011], „No New Friends” [2013], „For Free” [2016], czy „To The Max” [2017]. Jest to jednak ich pierwsze od trzech lat wydane razem nagranie.

„POPSTAR” oraz „Greece” zapowiadają dwunasty album DJ’a Khaleda „Khaled Khaled”. Artysta rozpoczął 2020 rok, wygrywając nagrodę Grammy w kategorii „Best Rap/Sung Performance” za utwór „Higher” [feat. Nipsey Hussle & John Legend]. Od czasu rozpoczęcia kariery prawie 20 lat temu, DJ Khaled zgromadził łącznie ponad 3 miliardy odtworzeń w platformach streamingowych. Ma w dorobku osiem złotych, pięć platynowych i dwa podwójnie platynowe single. Jego płyty, takie jak „Major Key” i „Grateful”, trafiły na pierwsze miejsce na liście Billboard Top 200 i zawierały globalne przeboje „I’m The One” [feat. Justin Bieber, Quavo, Chance the Rapper, & Lil Wayne] oraz  „Wild Thoughts” [feat. Rihanna & Bryson Tiller].