Fot. Materiały prasowe

Robert Grace prezentuje singiel „Fake Fine”

Irlandzki songwriter pisze piosenki, które łapią za serce!

Record of the Day UK

„Fake Fine” brzmi jak połączenie Lauva, Twenty One Pilots i blackbeara. To pozytywna piosenka, która niesie za sobą skłaniające do myślenia wersy o trudach życia w dzisiejszych czasach. Ten utwór został stworzony do radia!

Robert Grace dał się poznać jako wzięty songwriter, pisząc utwory wraz z Danem McDougallem (The Wanted, The Shires), Blairem MacKichanem (Paloma Faith/Sia/Lily Allen) i Joshem Wilkinsonem (One Direction/5 Seconds of Summer). Irlandzki wokalista doskonale radzi sobie pisząc popowe piosenki, które łapią za serce.

Fake Fine” nie jest wyjątkiem – singiel świetnie pokazuje jego songwriterskie i wokalne umiejętności oraz podsumowuje próby i problemy życia na świecie w jego obecnym stanie.

Robert Grace

Piosenka jest o udawaniu, że wszystko jest w porządku, kiedy tak nie jest. To tylko gra. Możesz nawet nie być w złej sytuacji, ale z jakiegoś powodu czujesz, że coś jest nie tak. Starasz się domyślić o co może chodzić.

Poprzedni singiel wokalisty – „Be Your Friend” – znalazł się na playliście Spotify UK New Music Friday i był wielokrotnie grany w stacjach radiowych w Irlandii oraz został „Utworem Tygodnia” w irlandzkim radiu 2FM. Kiedy Robert tworzył „Fake Fine”, singiel „Be Your Friend” miał już 700 tysięcy wyświetleń na TikToku, a sam artysta zyskał 160 tysięcy obserwujących. Radio 2FM doceniło także jego poprzedni singiel „Moving Fast”.