Fot. Materiały prasowe

Dua Lipa przedstawia singiel “We’re Good”

Wydawnictwo “Future Nostalgia – The Moonlight Edition” już dostępne w serwisach streamingowych

Dua Lipa opublikowała nowy singiel “We’re Good”, który przedstawia zmysłową opowieść o dwojgu kochanków, którzy muszą się rozstać. Wyprodukowany przez Slya spokojny utwór pochodzi z wydawnictwa “Future Nostalgia – The Moonlight Edition”, na którym znalazły się też single “Don’t Start Now”, “Physical”, “Break My Heart” i “Levitating”.

Akcja teledysku do “We’re Good” rozgrywa się na przełomie XIX i XX wieku. Na ekranie widzimy Duę Lipę śpiewającą w eleganckiej restauracji na statku. W tej samej restauracji ważą się losy pewnego homara… Piękne, surrealistyczne wideo wyreżyserowali Vania Hetmann i Gal Muggla.

Także dziś premierę ma “Future Nostalgia – The Moonlight Edition”. Zestaw ukazuje się na wszystkich platformach cyfrowych. Ta edycja deluxe płyty “Future Nostalgia” zawiera trzy nieznane dotąd utwory “If It Ain’t Me”, “That Kind of Women” i “Not My Problem” (feat. JID), a ponadto przebój “Prisoner” nagrany w duecie z Miley Cyrus, który zgromadził już 250 milionów streamów. Na wydawnictwo trafiła też piosenka “Fever” z Angèle, która spędziła trzy tygodnie na 1. miejscu listy przebojów we Francji oraz 11 tygodni w Belgii oraz nagranie z J Balvinem i Bad Bunnym “UN DIA (ONE DAY)” (Feat. Tainy), które ma 500 milionów streamów.