Fot. Materiały prasowe

Jula – Między wierszami. Premiera singla i teledysku!

Po 2 latach muzycznej przerwy Jula powraca z najnowszym singlem „Miedzy wierszami”, który rozpoczyna nowy rozdział w jej karierze i zapowiada 4 płytę studyjną Artystki.

Utwór „Między wierszami” jest próbą zrozumienia świata mężczyzny, jego toku myślenia oraz słów, które wypowiada. „Między wierszami” ukazuje jak trudna bywa komunikacja między ludźmi, lecz udowadnia również, że mimo to mogą być pewni swojej obecności, wzajemnego oddania. Nie tylko mężczyźni mają problem ze zrozumieniem kobiet, odwrotnie jest podobnie. Miłość nie jest łatwa, wymaga pracy i zrozumienia. Wszystko to skłania do wewnętrznego monologu, który toczy się w głowie kobiety. Szuka ona wytłumaczenia dlaczego to, co piękne, musi być aż tak skomplikowane.

 Można śmiało powiedzieć, że Jula jako pierwsza przetarła szlaki młodym początkującym artystom udowadniając jednocześnie, że do spełnienia marzeń nie potrzebuje specjalnie przygotowanych nagrań demo i pukania do drzwi wytwórni muzycznych, do których kolejki nie miały końca. Wystarczył Internet. Wszystko zaczęło się w 2007 roku kiedy Jula postanowiła zarejestrować swój pierwszy autorski utwór.  Co najciekawsze, to znajomi Juli umieścili pierwsze nagranie w Internecie, co okazało się ogromnym sukcesem. Wszystko jednak zaczęło rozkwitać 4 lata później w 2011 roku kiedy kanał YouTube znacznie zyskał na popularności. Wtedy już autorskie (amatorskie) nagrania Juli znacznie przebijały ilością odsłon utwory grane w tym czasie w największych stacjach radiowych w Polsce. Dowodem na to jest min. utwór pod tytułem „Zostań”, który nigdy nie został oficjalnie wydany, a obecnie ma ponad 13 mln wyświetleń.

W styczniu 2012 roku, ukazał się pierwszy teledysk artystki zrealizowany do piosenki
pt. „Za każdym razem”, w bardzo krótkim czasie obejrzano go ponad 20 milionów razy, co przełożyło się na rekord oglądalności w Polsce na kanale YouTube!!! 

2 czerwca tego samego roku z utworem „Za każdym razem” wystąpiła podczas koncertu Premier na 49. KFPP w Opolu. Według raportu firmy Nielsen, Jula z piosenką „Za każdym razem” w Polsce była najczęściej granym utworem wyprzedzając min. największe światowe hity.  Obecnie na samym kanale artystki zanotowano niemal 35 mln wyświetleń tego hitu.

19 czerwca 2012 ukazał się drugi singiel pt. „Nie zatrzymasz mnie”, promujący debiutancki album, z którym premierowo Jula wystąpiła na koncercie „Lato dwójki” w TVP 2. Następnego dnia Jula udostępniła w sieci cały album, aby każdy fan mógł go posłuchać. 15 czerwca 2013 roku Jula została nominowana na festiwalu w Opolu w kategoriach „Najlepsza Artystka” oraz „ Super Przebój” , gdzie zajęła 2 miejsce.

W 2012 roku miała zaszczyt wystąpić w roli trenera łomżyńskiej drużyny podczas programu „Bitwa na głosy”. Również można było podziwiać  Julę w kultowym już serialu „M jak miłość”. U boku Mikołaja Roznerskiego rozwijała swój talent aktorski.

Wiosną 2017 ukazała się trzecia płyta Juli.  Strzałem w dziesiątkę okazał się singiel promujący album – „Milion Słów” oraz piosenka zaśpiewana w duecie z Filipem Lato „Zanim nas policzysz„. Prawdziwym żywiołem Juli jest scena.  Jej koncerty są przepełnione pozytywną energią.  Ogromna publiczność, która gromadzi się pod sceną zawsze chętnie śpiewa jej hity i świetnie się bawi. Na scenie towarzyszą Juli profesjonalni muzycy. Niesamowite aranżacje jej znanych utworów sprawiają, że koncerty są niepowtarzalne.