Fot. materiały prasowe

Duet Kozyrska x Sieczak z singlem „Jestem”zapowiadającym debiutancki album.

„Jestem” to pierwszy singiel zapowiadający debiutancką płytę Kozyrska x Sieczak, nad którą duet intensywnie pracował przez cały 2020 rok.

Artyści połączyli w nim organiczne, melodyjne brzmienia z nutą alternatywy, nawiązując do prywatnych inspiracji z przełomu lat ’90 i ’00. Jest to dość konkretna zapowiedź aczkolwiek muzycznie wcale nie wyczerpuje wszystkich motywów które można będzie usłyszeć na albumie. Natomiast słowa doskonale nakreślają o czym będzie ta płyta: o spokoju, szczęściu i spełnieniu, zanurzeniu w teraźniejszości, zajrzeniu do własnego wnętrza, byciu tu i teraz oraz zachowaniu równowagi pomiędzy poszczególnymi sferami życia.

Do singla powstał teledysk we współpracy z Mateuszem Białęckim w roli producenta, scenarzysty i reżysera. Po kilku rozmowach i przeczytaniu scenariusza muzycy wiedzieli już że wyjdzie z tej współpracy coś wyjątkowego, a sama praca z Mateuszem na planie to oprócz przyjemności i wspaniałej przygody, także ciężka praca i wyzwanie.

W klipie wystąpiły z nami zjawiskowe baletnice z Opery Bałtyckiej, nie zabrakło również symboliki i mistycyzmu, starego Cadillaca oraz nieznośnie zimnej, nadmorskiej pogody, która znakomicie zgrała się z klimatem teledysku. Zdjęcia kręciliśmy w naszym rodzinnym Trójmieście oraz na Kaszubach. Na planie współpracowaliśmy ze wspaniałą ekipą, która wraz z nami włożyła dużo serca oraz ogram pracy podczas realizacji tego klipu

Kozyrska x Sieczak