Duet Sonder właśnie wydał swoją najnowszą piosenkę!

Duet Sonder właśnie wydał swoją najnowszą piosenkę „Jestem taka”, która nie tylko porusza ważny temat świadomego podejścia do życia i twórczości, ale także wprowadza nowy klimat muzyczny.

Artyści postanowili zwolnić tempo z drum’n’bassowego 175 uderzeń na minutę do 100, zachowując jednak swoje charakterystyczne, synthowe brzmienie.

W „Jestem taka” Sonder przypominają nam, że warto pozostać sobą, nie podążać za trendami i zawsze kierować się własnymi wartościami. Zachęcają do tego, byśmy zaufali swoim sercom i nie porównywali się do innych. Artyści odwołują się także do problemu utraty wiary w swoją twórczość przez skupienie się na liczbach i statystykach w social mediach i na streamingach.

„Jestem taka” to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy szukają inspiracji do tego, by żyć i działać autentycznie.”. Jest to trzeci singiel duetu, a sami artyści zapowiadają, że to nie koniec nowości do nich!

Sonder – kto to?

Sonder, czyli duet na który składają się wokalistka i producentka Ivva oraz beatboxer i producent Muzaman. Tworzą alternatywną muzykę elektroniczną, która czerpie garściami z drum’n’bassu, popu oraz r’n’b. Dwójka muzyków ma na swoim koncie solowe wydawnictwa. Ivva wydała ‚This album does not exist’, a Muzaman ‚.niceguy’ oraz ‚Sztuki audiowizualne’, na których spotkali się pierwszy raz wspólnie w utworze ‚Rabbit hole’. Fakt, że oboje pochodzą z różnych muzycznych światów daje im możliwość tworzenia eklektycznych numerów przechodzących przez całe spektrum różnych emocji.