OMG, ale duet! Posłuchajcie nowości od Olivii Addams i Ilkay Sencan!

„OMG” to nasza reakcja na najnowszy numer duetu Ilkay Sencan i Olivia Addams, ale jednocześnie… jego tytuł! Wyjątkowy głos Olivii w połączeniu ze skocznym beatem stworzonym przez tureckiego DJ i producenta, tworzą magiczny vibe, w którym nie trudno się zatracić.

„OMG” to jak początek festiwalu, kiedy jesteś pełny energii, czujesz ekscytację i pełną gotowość do zabawy, tańca i tych wszystkich wspomnień, które zaraz stworzysz. Cieszę się, że mogłam pracować z Ilkay’em przy tym numerze, beat jest świetny, prawdziwa uczta dla uszu

powiedziała Olivia

Bardzo się cieszę z tej współpracy. Kiedy usłyszałem demo z głosem Olivii po raz pierwszy, od razu zachwyciła mnie w nim niesamowita melancholia. Bardzo wzruszyła mnie też melodia, która od razu wskazała mi kierunek, w którym powinna pójść produkcja. Dzięki, Olivia! Mam nadzieję, że numer spodoba się Wam tak bardzo, jak mnie

dodał Ilkay

Olivia Addams jest jedną z nielicznych rumuńskich artystek, którym w bardzo krótkim czasie udało się osiągnąć międzynarodowy sukces. Olivia zyskała niezwykłą popularność m.in. w Polsce, a jej utwory takie jak „Stranger” (platynowa płyta!), „Fool me once”, „Never Say Never” czy „Telepathy” pobiły listy przebojów największych stacji radiowych w naszym kraju.

Z każdym nowym wydaniem Ilkay Sencan udowadnia, że ​​jest najgorętszym muzycznym towarem eksportowym i trendsetterem w swoim gatunku. Artysta ma prawie 4 miliony słuchaczy na samym Spotify i ponad pół miliarda streamów m.in. dzięki takim utworom, jak: „Don’t Say Goodbye” z Tove Lo i Alok, „Rockstar” z Dynoro czy „Not So Bad” z Yves V.