Mad-Music.pl
Fot. Materiały prasowe

ELI i podróże w czasie

 
TAG -->

W ostatni piątek artysta zaprezentował utwór „Wish Now Was Later

ELI to młody berlińczyk, który z każdym kolejnym singlem pokazuje swoją muzyczną dojrzałość.

Ten utwór jest jednym z najbardziej osobistych, które do tej pory nagrałem. [Wish Now Was Later] pokazuje w jakim kierunku będzie szło moje brzmienie i sposób przekazywania emocji. Pomysł na ten utwór powstał w tym roku, kiedy zerwałem z moją dziewczyną. Chwilę później spotkałem niesamowitą osobę, coś od razu między nami zaiskrzyło. Niestety w myślach wciąż odtwarzałem chwilę, które spędziłem z moją byłą. Nie było innego wyjścia i stwierdziłem, że powinniśmy się rozstać. Pewnie każdy z Was był kiedyś w takiej sytuacji: spotykacie kogoś, ale w kompletnie złym momencie. To jest właśnie to uczucie, które starałem się zawrzeć w [Wish Now Was Later]. Dzięki takim ludziom jak: Teo Runsiö, Frans Torell, Petter Tarland byłem w stanie przelać moje emocje w muzykę.”

ELI

Wish I Was Later” to kolejny dowód, na rozwój artystyczny 22-latka. ELI pokazuje tym utworem, że jest gotowy na tworzenie emocjonalnych urban-popowych piosenek, które zapadają w pamięć, a jego pokolenie może się z nimi utożsamiać.

ELI urodził się w artystycznej rodzinie. Jego ojciec pracował w wytwórni, a mama była aktorką. Artysta zaczął interesować się muzyką już w młodym wieku. Kiedy miał 9 lat nauczył się grać na pianinie i gitarze, a jego pierwsze teksty powstały niewiele później. W 2010 roku Eli zagrał swój pierwszy koncert w szkole. Od tego czasu wiedział, że jego największym marzeniem jest bycie profesjonalnym muzykiem.

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Reklama

  •  
    TAG -->

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .
 
TAG -->

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama