Mad-Music.pl
Materiały prasowe/fot. Honorata Karapuda

“Gdy dorosnę” – klimatyczna propozycja muzyczna od Ifi Ude

Ifi Ude? Charyzmatyczna artystka o niebanalnej urodzie i oryginalnym stylu. Polsko-nigeryjska wokalistka, która tworzy w klimatach muzyki świata, śmiało łączącej etno/folk z elektroniką, a polską muzykę ludową ze swoimi afrykańskimi korzeniami. Prawdziwa perełka na polskiej scenie alternatywnej.

Wokalistka w nowym singlu “Gdy dorosnę” rozlicza pierwszą część swojego życia by zadać sobie pytanie “co dalej?”. Jak sama mówi:

Zdaję sobie sprawę, że często żyłam iluzją o świecie i o sobie. Nie boję się, zadać uniwersalne pytanie o egzystencję człowieka. Czy jak poznamy prawdziwą ludzką naturę, bez masek i form, to czy starczy nam odwagi aby dalej żyć tak jak jak żyliśmy do tej pory. Nie szanując natury, zwierząt i siebie nawzajem. “Gdy dorosnę” to zderzenie dziecięcych wyobrażeń z dorosłą rzeczywistością. To utwór, w którym symbolicznie rozliczam pierwszą połowę swojego życia i pytam co dalej. Słowa do tego utworu zostawiają otwarte drzwi do dalszych poszukiwań i realizacji.

Ifi Ude

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama