Fran Vasilić wystąpi w Hydrozagadce! Niesztampowy Artysta i Mistrz TikToka pojawi się w Warszawie już 17 stycznia.

Fran Vasilić tworzy muzykę gatunku bedroom/indie pop. Popularność zyskał dzięki serii viralowych tiktoków oraz wyjątkowej umiejętności marketingu i nawiązywania kontaktu ze słuchaczami. Artysta na TikToku zgromadził ponad 4 miliony obserwujących.

Album „Retrovizor” zadebiutował na liście Top 100 Alternative Albums Apple Music w Malezji, a obecnie przekroczył 6 milionów odsłuchów na samym Spotify. Poprzez inspirowanie się The Strokes, The Black Keys, Gus Dapperton i Rex Orange County, Vasilić wytworzył swój własny, ekscentryczny i charakterystyczny dźwięk. 

„Pamiętam, jak byłem zdezorientowany wieloma rzeczami i myślałem, że każdy błąd, który popełnię, będzie„ końcem świata”, i tak powstał tytuł. EPkę otwiera „Subject”, piosenka o sytuacji, nad którą chyba najbardziej w życiu się zastanawiałem. Kolejne trzy piosenki to „Might as well”, „Maybe” i „The One About Rejection”, a każda podąża za moim procesem decyzyjnym od „pewnie, dlaczego nie” do sztuki odmawiania bez poczucia winy.” – powiedział Fran Vasilić o swojej EP-ce. 

Obecnie Fran skupia się na koncertowaniu oraz działaniach nad nowymi projektami. Jak sam mówi: „Pracuję nad najlepszą muzyką w mojej dotychczasowej karierze.”

 


Data: 17.01.2023

Start: 20:00

Miejsce: Warszawa, Hydrozagadka