Sorry Boys wystąpią 26 stycznia w Pradze Centrum! Koncert odbędzie się w ramach trasy koncertowej promującej płytę pt. “Renesans”

Sorry Boys to jeden z najciekawszych zespołów na polskiej scenie alternatywno-popowej. Od początku działalności trzon grupy stanowią: Bela Komoszyńska, Tomasz Dąbrowski i Piotr Blak. Album “Renesans” ukaże się 25 listopada, a warszawski przystanek trasy koncertowej w Pradze Centrum przypada na 26 stycznia.

Najnowsze wydawnictwo “Renesans” to piąty studyjny album Sorry Boys. Składa się na niego  9 utworów, w całości w języku polskim, napisanych przez wokalistkę – Belę Komoszyńską. Ta pełna paradoksów, poetycka i przebojowa płyta jest zupełnie nowym muzycznym rozdziałem w historii zespołu. „Mapy gwiazd”, singiel otwierający erę „Renesansu”, wprowadza nas do świata Starry – alter ego Beli Komoszyńskiej, wokalistki, autorki tekstów i współkompozytorki piosenek. Starry komunikuje się ze słuchaczami również w świecie pozafonograficznym za pośrednictwem e-Pocztówek – to intymne listy, w których dzieli się swoimi przemyśleniami z anonimowym adresatem. Starry jest przewodniczką po świecie „Renesansu”, nie objaśnia go, lecz pokazuje jego wielowymiarowość. Za produkcję muzyczną albumu oprócz zespołu odpowiada wieloletni producent zespołu Marek Dziedzic, a także Kuba Galiński i Jan Biedziak. 

Przed premierą “Renesansu” ukazał się również drugi singiel – “Na spalonym moście”. Obrazem dla poruszającej piosenki jest teledysk, który stworzył Mateusza Znanieckiego. Jego bohaterami są Bela Komoszyńska oraz ceniony tancerz i choreograf, Krystian Łysoń.

 

 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Drzwi: 19:00

Start: 20:00

Miejsce: Praga Centrum, Warszawa

 

Bilety dostępne w sprzedaży na www.followthestep.com oraz w bileterii Going.