Mad-Music.pl

“Gdyby miało nie być jutra” w aranżacji Mroza!

Albo Inaczej 2 to kolejna już odsłona wyjątkowego projektu muzycznego Alkopoligamii, w którym wokaliści na warsztat biorą polskie hip–hopowe klasyki, by zinterpretować je na własny sposób. Poznaliśmy wszystkich muzyków, którzy pojawią się na tegorocznym wydawnictwie, a Alkopoligamia odsłania kolejne karty!

Mroza kojarzono kiedyś wyłącznie z singlem Miliony monet, dzięki któremu wybił się spośród konkurencji. Jednak o tym etapie można śmiało zapomnieć, ponieważ Łukasz skupił się na produkowaniu muzyki alternatywnej, która zahacza zarówno o bluesa czy soul. Ostatnimi czasy ewidentnie odkreślił swoją muzyczną tożsamość, tworząc spójny i wyrazisty materiał, jakim jest Zew.

Na płycie Albo Inaczej 2 Mrozu zaaranżował na nowo hit Pezeta, oficjalna premiera całego albumu już jutro.

Na żywo ekipę Albo Inaczej usłyszeć będzie można m.in. na olsztyńskim festiwalu Green czy warszawskim CoJestGrane24.


Więcej:

Albo Inaczej na Facebooku

Avatar

Małgorzata Soboczyńska

Wiele razy w życiu wybrałam zły kierunek, ale w końcu dotarłam tam, gdzie być powinnam. Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną, a tu spełniam muzyczne marzenia.

Inspirują mnie Ralph Kaminski, Coldplay, Kortez, Paweł Domagała, LemON – czyli w wielkim skrócie muzyka wrażliwa. Ale jestem otwarta na wszystko co dobre, nie skreślam żadnego gatunku ani muzyka! I tym co wpada mi w ucho, dzielę się tutaj :)

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!