Mad-Music.pl

NADCHODZI WASZE KOLEJNE MUZYCZNE UZALEŻNIENIE: MAGGIE ROGERS!

 
TAG -->

Uwaga, nadchodzi wasze kolejne muzyczne uzależnienie: Maggie Rogers i jej piosenka “Fallingwater”!

„Fallingwater” zostało wyprodukowane przez Rostama Batrmanglija (eks-Vampire Weekend) i samą Rogers. Teledysk do utworu zadebiutuje już  w przyszłym tygodniu.

Przy okazji premiery „Fallingwater” Maggie opublikowała list do fanów, w którym opowiada, jak powstała piosenka: „Wszystko zaczęło się w 2016 roku w moim mieszkaniu na Brooklynie. W Rostamie odnalazłam prawdziwego partnera i przyjaciela, jego twórczość zawsze inspirowała mnie w mojej muzycznej drodze. Wspólnie napisaliśmy i wyprodukowaliśmy ten kawałek. Przez ostatnie dwa lata udało mi się odnaleźć własny, silny głos. Nauczyłam się też, że melodie przychodzą do mnie we śnie”. Całą treść listu można przeczytać tu: https://www.instagram.com/p/BjIAz7yFY3L/

Maggie Rogers to producentka, songwriterka i wokalistka pochodząca z Easton w stanie Maryland. Studiowała na prestiżowej Tisch School of the Arts. Debiutancki singiel  „Alaska” trafił na 1. miejsce listy Spotify Viral 50 w 23 krajach. Dzięki 80 mln streamów na całym świecie, Rogers znalazła się w zestawieniu Best of 2016 przygotowanym przez Spotify. Jej debiutancka EP-ka „Now That The Light is Fading” ukazała się w 2017 roku i była pozytywnie oceniona przez dziennikarzy takich tytułów jak „Rolling Stone”, „Billboard”, „V Magazine” oraz w portalach Pidgeons & Planes i Idolator.

Magazyn „NYLON” napisał: „Maggie Rogers od początku była skazana na bycie gwiazdą. Ma nie tylko cudowny wokal, ale też świetnie potrafi łączyć elementy popu, soulu, dance’u i folku”. Pitchfork chwalił artystkę za bardzo oryginalną barwę głosu. Dziennikarze NPR oznajmili, że „Alaska” przejdzie do historii, ponieważ „co bardzo rzadkie w popie, Maggie w tym kawałku pozostała sobą”.

Rogers została ogłoszona jako support na wybranych koncertach HAIM w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii I Europie. Rogers zagra także na wielu festiwalach, w tym Governors Ball, Reading oraz Leeds.

Karolina Kosiba

Polub nas!

Reklama

  •  
    TAG -->

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .
 
TAG -->

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama